Ana sayfa Hot topıcs/Güncel HMS Industrial Networks AB ve eWON SA Nesnelerin İnterneti İçin Güçlerini Birleştirdiler

HMS Industrial Networks AB ve eWON SA Nesnelerin İnterneti İçin Güçlerini Birleştirdiler

PAYLAŞ

HMS Networks AB (publ) şirketinin yüzde yüz iştiraki olan HMS Industrial Networks AB, önde gelen akıllı internet bazlı uzaktan erişim yönlendiricilerinin (Endüstriyel Nesneler İnterneti) üreticisi olan Belçikalı eWON SA şirketini satın aldı.

2001 yılında kurulan eWON’un merkezi Belçika, Nivelles şehrinde yer alıyor. ABD ve Japonya’daki iştirakleri ile birlikte, eWON programlanabilir mantık kontrollerine (PLC) uzaktan erişim, veri toplama uygulamaları ve bulut bazlı bağlantı çözümleri gibi endüstriyel uygulamalar için iletişim ürünleri ve hizmetleri sunuyor. eWON küresel olarak büyük PLC ve otomasyon sistemleri üreticileri ile birlikte çalışıyor. eWON, ‘Kontrol Tasarımı Okuyucularının Seçimi Ödülleri 2015’ tarafından ‘Endüstrinin Önde Gelen Uzaktan Makine Erişim Sunucusu’ olarak seçilmişti.


eWON İcra Kurulu Başkanı ve kurucu ortaklarından Serge Bassem şunları söyledi: “Hızla büyüyen Endüstri 4.0 ve Endüstriyel ENI piyasasında, HMS’nin sağlam gelişim organizasyonu ve satış kanallarına erişim sağlayarak işletmemizi ve liderlik konumumuzu daha da güçlendirmek için büyük fırsatlar görüyoruz.” Firmanın baş teknoloji sorumlusu ve kurucu ortaklardan Pierre Crokaert ise şunları paylaştı: “Müşterilerimiz için başarılı ürünler ve hizmetler geliştirmek için HMS’ye katılmayı ve eşsiz kabiliyetlerimizi endüstriyel internet iletişimi ile birleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

HMS Networks AB İcra Kurulu Başkanı Staffan Dahlström şunları açıklamayı yaptı “eWON ürünleri HMS ürün sunumları için mükemmel tamamlayıcılardır. eWON’un bir yazılım uygulaması ve uzaktan makine arasında güvenli bir “veri tüneli” sunmaya yönelik PLClere uzaktan erişim piyasasındaki öncelikli olarak güçlü olduğu konum HMS’nin Netbiter biçimindeki mevcut uzaktan yönetim sunumunu tamamlayacak ve güçlendirecektir. eWON, PLC uzaktan erişimi konusunda dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır ve iki ekibin ve işlemlerin birleşmesi güçlü bir piyasa konumu ve OEM ortaklarımız ve dünya çapındaki müşteri tabanımız için eşsiz bir değer önerisi oluşturacaktır.”

eWON İcra Kurulu Başkanı Serge Bassem ve eWON Baş Teknoloji Sorumlusu Pierre Crokaert, eWON’u mevcut ünvanları ile yönetmeye devam edecekler, iki şirket kurucusu anlaşma doğrultusunda HMS Networks AB bünyesindeki ilk on hissedardan ikisi haline gelecekler.

www.ewon.biz

www.hms.se