Ana sayfa Hot topıcs/Güncel ICC Dijital Vites Büyüttü; Türkiye’den Sonra Avrupa’da da Hızla Büyüyor

ICC Dijital Vites Büyüttü; Türkiye’den Sonra Avrupa’da da Hızla Büyüyor

PAYLAŞ

Türkiye’de endüstriyel bilgisayar denilince, çeşitli ve kaliteli ürün gamı sayesinde akıllara gelen ilk firmalardan olan ICC Dijital (ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti.); kurulduğu günden beri kazandığı büyüme ve gelişme alışkanlığı ile beraber 2023 yılına da hızlı bir başlangıç yaptı.

AAEON ve IBASE’in Türkiye temsilciliği ile başladığı yolculuğunda kendi markası olan IPC4 ve ECOIPC4 ile fabrika otomasyonu, dijitalizasyon ve endüstri 4.0 ihtiyaçlarına endüstriyel bilgisayarları sağlayan ICC Dijital, Türkiye’de 15 kişilik kadrosuyla beraber elde ettiği başarıları Avrupa’da da genişleyerek, endüstriyel bilgisayar pazarında söz sahibi olma vizyonuyla harekete geçti. Ağustos 2022’de Bulgaristan’da kurulan ICC Bulgaria (Industrial Computer Center EOOD) ve Kasım 2022’de Belçika’da kurulan ICC Europe (ICC Digital Industrial Technologies Bv.) firmaları ile Avrupa’da yeni başarılara imza atmayı hedefleyen ICC Digital, bu yolda kendi markaları olan IPC4 ve ECOIPC4 ile ASUS divizyonu olan AAEON markası önderliğinde Avrupa’da her firmanın kapısını çalmaya hazırlanıyor. 

ICC Digital endüstriyel yani 7/24 çalışacak uygulamalar için sağladığı ürünlerin arızasız olması mottosunu takip ediyor. Bu sebeple teknik destek ve lojistik ekipleri ile müşterilerin sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmeyi öncelik olarak görüyor.

Günümüz dünyasında pandemi, savaş, ekonomik belirsizlik, çip krizi gibi sebepler ile belirsizlik hakim olduğu günlerde dahi müşterilerinin projelerinin aksamasına neden olmak istemeyen ICC Digital, tüm olumsuz değişkenleri önceden hesaplayarak stoklarını günden güne güçlendirdi ve endüstriyel panel pc, box pc, monitör, tablet pc ve laptop ürünlerinde 2000’e yakın farklı kombinasyonun çoğunu stoklarında bulundurarak hızlı çözüm sağlamayı hiçbir zaman bırakmadı. Bu yaklaşımı ile müşterilerinden gelen pozitif geri bildirimlerin ve elde ettiği hızlı büyümenin sürekliliğini Avrupa’da kurulan firmaları ile de devam ettirmeyi hedefliyor. 

ICC Europe, kurulmasından birkaç gün sonra AAEON’un Benelux (Belçika-Hollanda-Lüksemburg) ve Balkan ülkeleri için de yetkili satış partnerliğini aldı ve Türkiye’de ulaşılan yüksek satış rakamlarına Avrupa’da da ulaşılması için ilk adım atıldı. 

Firmayı her zaman daha ileriye taşımayı amaçlayan kurucu Tamer Yiğit ise; Türkiye’de temelleri atılan ve pürüzsüz bir şekilde işleyen iş kültürünü ICC Europe’ya da taşımak ve ICC Europe’u Avrupa’da bilinir kılma hedefiyle gerçekleştirilmesi gereken operasyonları yönetmek amacıyla, çalışma hayatını Belçika’da devam ettireceğini ifade ediyor.

Web linkleri:

ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti.           www.icc.com.tr                                                https://www.linkedin.com/company/17954997/

ICC Digital Industrial Technologies Bv.                    www.iccdigital.eu                                           https://www.linkedin.com/company/86443736

Industrial Computer Center EOOD                           www.industrialcomputercenter.com                https://www.linkedin.com/company/87086082

Tamer Yiğit – Linkedin                                              https://www.linkedin.com/in/tamer-yigit-icc/