Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Ixxat CAN@net NT ve CANbridge serilerine, Akıllı LUA komut işleme, çift yönlü...

Ixxat CAN@net NT ve CANbridge serilerine, Akıllı LUA komut işleme, çift yönlü MQTT mesajlaşma ve yeni donanımlar eklendi

PAYLAŞ

Yeni Service Pack 2 ile HMS Networks, Ixxat® CAN @ net NT ve CANbridge NT serilerinin işlevlerini genişletti. Kullanıcılar artık bulut uygulamalarına akıllı, olay kontrollü ağ eylemleri, çok amaçlı ve çift yönlü MQTT mesajlaşma ekleyebiliyorlar. Yeni donanım CAN @ net NT 100 ise CAN @ net NT serisini yeni ağ bağlantısı ile tamamlıyor.

Ixxat® CAN@net NT ve CANbridge NT ürün aileleri, yerinde, uzaktan, akıllı ve kesintisiz CAN tabanlı ağ oluşturmayı mümkün kılıyor. CANbridge NT, dört adede kadar CAN ve CAN-FD ağının filtre ve çeviri kuralları kullanılarak kolayca bağlanmasını sağlıyor. Ağ kabloları ağaç ve yıldız topolojileri ile basitleştirilebiliyor ve elektrikle izole edilmiş veri yolu arabirimleri sayesinde bağlı tüm segmentler korunuyor. Tüm CAN@net NT ürünleri, Ethernet kullanarak dört adede kadar CAN@net NT cihazını eşleştirerek çoklu dağıtılmış ağlara izin veren ek bir Ethernet arayüzü ile birlikte sunuluyor. CAN@net NT ürünleri, Ethernet ve PC üzerinden CAN ve CAN-FD ağlarına uzaktan erişime de olanak tanıyor.

Yeni SP2 işlevi CAN@net NT ve CANbridge serilerini güçlendiriyor
Yeni Service Pack 2, tüm CAN@net NT ve CANbridge ürünleri için olayların ve eylemlerin esnek bir şekilde tanımlanması ve yürütülmesi için geliştirilmiş “Eylem Kuralları” programlaması sunuyor. LUA komut işlemeye dayalı olarak, bu kullanıcı tanımlı eylemler önceden tanımlanmış mesaj içeriği veya durum bilgisi ile tetiklenebilir.
CAN@net NT serisinin Ethernet arayüzü, uygulanan MQTT protokolü üzerinden doğrudan bulut bağlantısı sağlıyor. SP2 ile artık çift yönlü MQTT mesajlaşma özelliği de geliyor. Mobil cihazlara alarm ve durum bilgisi gibi veri iletimlerine ek olarak, mesajlar artık LUA komut bazlı on işleme, güvenilirlik kontrolü ve CAN bus’a bağlantı sağlamak için için buluttan da alınabiliyorlar.

CAN@net NT 100 – Yeni bir bağlantı
HMS ayrıca CAN / CAN-FD ağ bağlantısı için D-Sub 9 ağ konnektörü sağlayan ve her ikisi de vida terminalleri sunan mevcut CAN@net NT 200 ve 420 ürünlerini tamamlayan yeni donanım CAN@net NT 100’ü de piyasaya sunuyor. CAN@net NT 100, eski CAN @ net II’nin doğrudan halefidir, yani mevcut müşteriler, CANnet 100 NT ile mevcut sistemlerde kurulu CAN@net II ünitelerini değiştirebilir ve SP2’de sağlanan tüm yeni işlevlerden faydalanabilir.

Service Pack 2’nin işlevleri ve CAN@net NT 100 ile ilgili daha fazla bilgiye şu adresten erişebilirsiniz: www.ixxat.com/bridges

Emikon Otomasyon
0 216 420 8347
info@emikonotomasyon.com