Ana sayfa new products/Yeni Ürünler KOLLMORGEN DEVELOPER NETWORK YARDIMIYLA ‘FARKLILAŞTIRILMIŞ MAKİNELERİ’ KURUN

KOLLMORGEN DEVELOPER NETWORK YARDIMIYLA ‘FARKLILAŞTIRILMIŞ MAKİNELERİ’ KURUN

PAYLAŞ

Kollmorgen, Kollmorgen Developer Network’ü (KDN) tanıttı. www.kollmorgen.com/kdn adresinde yer alan KDN, müşterilerin kendi aralarında bilgi alışverişinde bulunabildiği, Kollmorgen uygulama mühendislerinden ve müşteri destek personelinden uzman tavsiyeler alabildiği ve sadece birkaç tıklama ile kapsamlı bir teknik bilgiyi araştırabildikleri interaktif bilgi tabanıdır.

Kollmorgen_KDN Community Page

Teknik İletişim Sorumlusu Mark Duckwitz şu cümlelerle bu önemli yeniliği açıklıyor: “KDN, makine tasarımcılarının sorun çözmede daha az zaman harcamalarına ve rekabetleri açısından birbirlerinden ayrılan olağanüstü makineleri inşa ederken daha fazla zaman ayırmalarına yardımcı olabilmek için geliştirildi. Bu online ortam, Orijinal Parça Üreticilerinin sorularını sorabileceği ve hızlı bir şekilde yanıtlarını alabileceği, diğer Kollmorgen müşterilerine fikir verebileceği, örnek projeleri inceleyebileceği, en modern Kollmorgen donanım yazılımlarına, yazılımına ve teknik belgelere kolayca erişebilecekleri ve gelecekteki ürün özelliklerini önerebileceği interaktif bir kaynaktır. Kayıt yaptıran müşteriler aynı zamanda daha fazla zaman kazanmalarına ve en sık erişilen içeriklerini tek bir alanda bir araya getirerek kaynaklara odaklanmalarına yardımcı olacak kişiselleştirilmiş bir içerik alanı oluşturabilir.’’

Kollmorgen_KDN Knowledge baseKDN içeriği AKD® servo sürücüler serisi, AKD® BASIC sürücüler, AKD® PDMM, Kollmorgen Automation Suite™ (KAS) ve Kollmorgen servo motorlar üzerine odaklanıyor. Site aynı zamanda Kollmorgen önceki ürünleri hakkında da bilgi ve destek veriyor.