Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Kollmorgen Yeni EMEA Başkan Yardımcısı/Genel Müdürünü Atadı

Kollmorgen Yeni EMEA Başkan Yardımcısı/Genel Müdürünü Atadı

PAYLAŞ

Kollmorgen eski İtalya ve İsviçre İdari Müdürü olan Alberto Favalessa’nın EMEA operasyonlarının yeni Başkan Yardımcısı/Genel Müdür olarak atandığını duyurdu.

Favalessa, 2000 yılından beri artan sorumluluğu ile Kollmorgen’in EMEA satış operasyonlarında görev yapmaktaydı. Favalessa, İtalya ve İsviçre İdari Müdürü olarak kilit endüstriyel otomasyon ve otomatik yönlendirmeli araç segmentlerinde Kollmorgen’in hareket kontrol işlerini başarı ile yerine getirmişti. Entegre hareket çözümleri tasarlamadaki yaklaşımı sayesinde önemli müşteriler için değerli bir ortak haline geldi.

Favalessa şunları söyledi; “Hareket kontrolü alanında lider bir şirketin EMEA ve Hindistan bölgelerini yönetmek benim için büyük bir gurur oldu. Dünyada yüz yıla dayanan inovasyon geçmişi olan az sayıda şirket var ve bu miras bana büyük bir motivasyon kaynağı oluyor. Şirketime bana güvendiği için müteşekkirim. Kollmorgen’in geliştirdiği servo sistem ve otomatik yönlendirmeli araç teknolojileri, performans ve güvenilirlilik için yüksek standartları yakalamaya devam edecektir. Bu çözümler, müşteriler ile yaptığımız inovasyon, hizmet ve sonuç odaklı sohbetlerimizin temellerini oluşturmaktadır. Tüm bu alanlarda şirketin devam eden gelişmesine yön vermek için sabırsızlanıyorum.”