Ana sayfa OTOMASYON OKULU Kollmorgen’ın Yeni Web Tabanlı MOTIONEERING® Çevrimiçi Uygulama Motoru ile Hızlıca bir Hareket...

Kollmorgen’ın Yeni Web Tabanlı MOTIONEERING® Çevrimiçi Uygulama Motoru ile Hızlıca bir Hareket Çözümü Seçin

PAYLAŞ

MOTIONEERING Online daha iyi performans gösteren makineleri pazara daha hızlı sunmak için dönel motorun ve sürücü sistemlerinin boyutlandırmasını ve seçimini kolaylaştırdı ve size daha da kolaylık sağlamak için bunu çevrim içi olarak yayınladı.

Kollmorgen hareket sistemini boyutlandırma ve seçmede daha iyi bir deneyim sağlayacak yeni bir araç sunuyor : MOTIONEERING ® Online. Bu OEM tasarım aracı birden fazla eksen için yük bilgisini toplamak ve kaydetmek üzere bir proje mekanizması kavramını kullanıyor. Bu tasarım aracı makine imalatçısının belirli uygulama gereksinimlerini karşılamak için optimize edilmiş dönel hareket sisteminin hızlı tanımlamasına izin vererek uygulama sonuçlarını otomatik olarak hesaplar ve bunları Kollmorgen ürünlerinin dayanıklı veritabanıyla karşılaştırıyor. PC tabanlı Motioneering uygulama altyapısına benzer şekilde, optimize motorları belirlemek ve sürücü sistemlerini seçmek gibi sıkıcı görevleri kolaylaştırmayı amaçlayan yeni online araç bir çok farklı mekanizma türlerini bünyesinde barındırıyor.

MOTIONEERING Online Uygulama sonuçlarını gerçekleştirmek için kullanılan program işlevlerini, şartların ve algoritmaların tanımlarını açıklayan kullanıcı dostu bir ‘Yardım Sistemi’ içeriyor. Veriyi diğer birimlere dönüştürme yeteneği ile birlikte mekanizma ve hareket profili veri girişi için çok yönlü ölçü birimi seçenekleri bunu uluslararası makine tasarımları için de uygun bir araç haline sokuyor.

Uygulama sonuçları hesaplandıktan ve sistem seçimi yapıldıktan sonra MOTIONEERING Online PDF Oluşturucu, kolay gözden geçirmeler ve dağıtım için hazır olan çizimin içerisindeki uygulama sonuçlarının sistemin ve ürünün teknik özelliklerinin ve sistem performansının ve uygulama yerleştirmesi ile kullanıcı profil eğrilerinin eksiksiz bir raporunu oluşturuyor.

motioneering.kollmorgen.com