PAYLAŞ

Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde, 26 – 27 Mayıs 2016 tarihinde Match4Industry ikili iş görüşmeleri SANTEK Sanayi ve Teknoloji Fuar’ında organize ediliyor.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden firmalar Türkiye pazarından stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmalar ile ticari ve teknolojik işbirliği yapmak amacı ile Kocaeli’ye geliyor. Etkinlik kapsamında, işbirliği yapmak isteyen bölge firmaları arzu ettikleri takdirde yabancı firma yetkililerini işletmelerinde ağırlayabiliyor.

Match4Industry ile katılımcı firmalar sektörün önde gelen dünya şirketlerine ürünlerini ve hizmetlerini sunuyor, fırsatları keşfederek önemli bağlantılar kurabiliyor, endüstrideki son gelişmeleri takip ediyor ve iş ağlarını genişletebiliyorlar.

Türk Firmalar İçin Katılım Ücretsiz

Türk firmalarının katılımının ücretsiz olduğu Match4Industry etkinliği kapsamında; Otomotiv Yan Sanayi, Makina ve Metal, Plastik ve Kauçuk, Lastik, Kimya (Oto Boya ve Bakım Ürünleri), Yapı ve Yapı Materyalleri, Enerji, Çevre, Elektrik-Elektronik, Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektörleri yer alıyor.

2015 yılında dördüncüsü gerçekleşen etkinlikte; 120 yerli firmanın ve Almanya, Avusturalya, Rusya, Lüksemburg, Danimarka, İspanya, Macaristan, Bulgaristan, Moldova, Kosova, Bosna Hersek, Sırbistan, Malta, Hırvatistan, Kırgızistan’dan olmak üzere 50’nin üzerinde yabancı firmanın katılımıyla 1150 iş görüşmesi gerçekleştirildi.

26-27 Mayıs 2016 tarihinde beşincisi gerçekleşecek olan Match4Industry etkinliğe katılımın geçen senelere oranla daha fazla olacağı bekleniyor. Match4Industry, firma profillerinin online sistemde yayınlanması, ikili iş görüşmelerinin organizasyonu, İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce tercüme hizmetlerini etkinlik süresince katılımcılarına sunuyor.

Daha ayrıntılı bilgi ve kayıt için;

http://match4industry.com