PAYLAŞ

Mitsubishi Electric’in e-F@ctory uygulaması, Frost & Sullivan tarafından “En İyi Uygulama Ödülleri” kapsamında ödüllendirildi. Bu ödül, Mitsubishi Electric’in e-F@ctory konseptini, ”Fabrika Otomasyonunda Endüstriyel Nesnelerin İnterneti” alanında teknoloji sağlayıcısı olarak tescilledi.

Mitsubishi Electric’in yeni endüstri evresine yanıtı olan e-F@ctory konsepti, Frost & Sullivan tarafından Singapur’da düzenlenen ödül töreninde, “En İyi Uygulama Ödülleri” kapsamında “2015 Frost & Sullivan Güneydoğu Asya Etkinleştirici Teknoloji Ödülü”ne layık görüldü. Bu ödül, yeni iş modelleri, yıkıcı teknolojiler ve mega trendler gibi değişimi hızlandıran unsurların hakim olduğu bugünün ekonomik ortamında, şirketlerin dönüşüme dayalı büyüme elde etmesine yardımcı olan gelişim ortaklığı şirketi Frost & Sullivan’ın pek çok endüstri ve uygulama sahasında en iyi uygulamaları belirleyen saygın programının bir parçası. Mitsubishi Electric Corporation’ın Fabrika Otomasyon Sistemleri Başkan Yardımcısı Masayuki Yamamoto bu önemli ödülü, Frost & Sullivan’ın Başkan Yardımcı Ravi Krishnaswamy’den aldı.

“Mükemmel çözüm e-F@ctory”

Ödül töreninde Frost & Sullivan’ın Başkanı David Frigstad, ”Etkinleştirici teknoloji liderliğine erişmek hiç kolay bir iş değil. Hatta bu iş, fikri mülkiyet açısından zorlukların arttığı bir ortamda, yenilikçiliğin zorluğuna ek olarak, günümüzün rekabet yoğunluğu, talep dalgalanmaları ve ekonomik belirsizlikler yüzünden daha da zor bir iş haline geldi. Bu anlamda Frost & Sullivan, Mitsubishi Electric’in e-F@ctory konseptini, genel protokol ve ağları kullanarak fabrika otomasyon ekipmanını tamamen entegre edebilme becerisi sebebiyle ödüllendirdi” şeklinde konuştu. Frost & Sullivan’ın Kıdemli Araştırma Analisti Krishnan Ramanathan ise Mitsubishi Electric’in e-F@ctory konseptinin ”şirket çapında görünürlük” sağlamak açısından mükemmel çözüm olarak görüldüğünü ifade etti.