Ana sayfa new products/Yeni Ürünler NORD DRIVESYSTEMS Hannover Fuarı’nda Yeni Redüktörler, Frekans İnverterleri ve Bakım Çözümlerini Sundu

NORD DRIVESYSTEMS Hannover Fuarı’nda Yeni Redüktörler, Frekans İnverterleri ve Bakım Çözümlerini Sundu

PAYLAŞ

Kapsamlı ürün ve çözüm portföyü ile bir çok endüstriye hizmet sunan NORD DRIVESYSTEMS, bu yılki Hannover Fuarı’nda yeniliklerini tanıttı.

Yeni nesil Endüstriyel Redüktörler: Yüksek termal limit güçler için optimize edildi

 NORD, endüstriyel redüktör serisini genişletti. Yeni 2 aşamalı MAXXDRIVE® XT açılı endüstriyel redüktörler, yüksek güçler ile birlikte düşük hız oranları gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 6.3 ila 22.4 arasındaki hızlarla çıkış torkları 15 ila 75 kNm arasında değişmektedir. 50 ila 1.500 kW arasındaki güçler için yedi boyut mevcuttur.

Yeni Frekans İnvertörleri: Çok Yönlü, Ağa Bağlı, Güçlü

Yeni NORDAC PRO ailesi kontrol panosu invertörleri, yüksek düzeyde işlevsellik, bağlantı ve modülerlik ile etkileyicidir. 0,25 ila 5,5 kW güç aralığındalar. Çeşitli cihaz versiyonları, çeşitli uygulama gereksinimlerine optimum şekilde tahsis edilebilir. Modüler serinin işlevleri, plug-in kontrol, güvenlik ve opsiyon modülleri ile genişletilebilir. Kitap boyutundaki kompakt tasarım, kontrol kabinlerinde yerden tasarruf sağlayan kurulum sağlar.

Yeni Ürün: APP ile Servis

NORDCON APP ve Bluetooth stick NORDAC ACCESS BT ile şirket, tüm NORD sürücüler için mobil bir işletmeye alma ve servis çözümü yarattı. App sürücü izleme ve arıza teşhisi için yararlı olan pano tabanlı görselleştirme sağlar. Örneğin, bir makine sürücüsü osiloskop fonksiyonunun yardımı ile çalışırken optimize edilebilir. Tahrik ünitelerinin parametrelendirilmesi, entegre yardım fonksiyonu ve parametrelere hızlı erişim sayesinde basit ve kolaydır. Buna ek olarak, uygulama parametre yedekleme ve kurtarma işlevi gibi daha pratik işlevler de sağlar.