PAYLAŞ

Hareket ve kontrol teknolojileri alanında global marka olan Parker Hannifin’in yenilikçi ve son teknoloji otomasyon ürünlerini tanıtmak amacıyla tüm Avrupa’yı dolaşan “Parker Otomasyon TIR”ı 17 Ağustos – 04 Eylül tarihleri arasında Türkiye’ye geldi.

Elektromekanik, Pnömatik, Proses Kontrol, Hız Kontrol Cihazları ve Hassas Akış Kontrolü ürün portföyüne ait 200’den fazla ürünü, sergi panoları ve interaktif alanlar ile yenilikçi ve profesyonel bir şekilde vitrine çıkaran “Parker Otomasyon TIR”ı 10 ilde 13 farklı noktada ziyaretçileri ile buluştu. İlk olarak kapılarını Adana OSB’de açan araç sırasıyla, İskenderun İsdemir, Denizli OSB, İzmir Çiğli OSB, Manisa Vestel, Bursa Renault, Tofaş ve NOSAB; Eskişehir OSB, Ankara Sincan OSB, Gebze GOSB, Entek Gebze ve son olarak Tekirdağ Ergene Belediyesi Açık Gösteri Merkezi’nde ilgililerle buluştu.

Baştan sona Parker’ın teknolojiye yenilikçi ve modern yaklaşımını yansıtacak şekilde tasarlanan TIR’a ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. İçinde bulunan modüler panolarla sergilenen Parker ürünleri yanı sıra yakıt tasarruflu ve Euro 6 uyumlu aracın kendisi de Parker’ın Elektro-Hidrolik Pompa (EHP) sisteminin yönettiği 5 hidrolik aks, GVM motoru, MC mobil sürücü ve hidrolik pompa sayesinde iki yana genişleyen 48 m2‘lik tamamen klimalı, aydınlık ve havadar bir sergi alanı sağlayarak ziyaretçilerine konforlu bir deneyim yaşattı.

Parker Otomasyon Grubu Satış Müdürü Özgür Çalışkan; “Parker “Otomasyon TIR”ı sayesinde, distribütörlerimizi, sistem integratörlerimizi, OEM ve son kullanıcılarımızı yerinde ziyaret ederek mühendislik gereksinimlerini anladık ve ekibimizin sunduğu yerinde eğitimler ve tanıtımlar ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap verebildik.” dedi. Ve “Aracın sunduğu, taşınabilir ticaret fuarı deneyimini müşterilerimizin ayağına götürerek değerli zamanlarından tasarruf şansı sağladık ve ticaret fuarlarında ulaşabileceğimizden çok daha fazla müşterimize ulaşabildik” diye ekledi.

04 Eylül tarihinde Tekirdağ’da ziyaretçilerini kabul eden “Otomasyon TIR”ı bir sonraki durağı olan Çek Cumhuriyeti’ne gitmek üzere yolculuğuna başladı. Yılsonuna kadar 13 ülkede 32 gün boyunca açık kalacak aracın Parker’ın sunduğu ürün ve çözümlerin enginliğinin farkına varılmasında büyük katkısı olduğu belirtiliyor.

“Parker Otomasyon TIR”ı ile ilgili detaylı bilgi için www.parker.com/trucktour adresinde yayınlanan blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.