Ana sayfa new products/Yeni Ürünler PROFINET S2 SİSTEM REDUNDANCY İLE I / O ÇÖZÜMLERİ

PROFINET S2 SİSTEM REDUNDANCY İLE I / O ÇÖZÜMLERİ

PAYLAŞ

Turck, Profinet S2 sistem yedekliliğine sahip dünyanın ilk IP67 I / O modülü ile proses otomasyonunda Profinet entegrasyonuna doğru giden hareketi destekliyor.

Turck’un TBEN-L5-8IOL‘si Profinet S2 sistem yedekliliğine sahip ilk fieldbus modülü olarak sunuyor. IP67 korumalı IO-Link Master, şu anda process otomasyonu ile ilgili Profinet redundancy konseptini destekleyen türünün tek cihazıdır. G / Ç modülü upgrade yapılarak iki kontrol cihazıyla tek bir bağlantı iletişim bağlantısı kurabilir – birincil kontrol cihazı ve yedeklemesi. Bu şekilde, ana modül pozisyon göstergeleri, valf blokları, I / O hub’ları ve yüksek erişilebilirlik sistemleri dünyasındaki sensörler gibi mevcut IO-Link cihazlarının entegrasyonunu sağlar.

TBEN-L5-8IOL, ilk Profinet sistem redundacny sertifikasının yayınlanmasından hemen sonra ek işlevle donatıldı. Yıl boyunca, Turck, TBEN serisinin IP67 blok I / O modülleri, FEN20, BL20 ve excom serisi gibi panı içi I / O sistemlerine de redundancy çözümünü uygulayacak. Böylece Profinet S2 sistem yedeklemesi, Turck’un tüm fieldbus portföyünde yakında standart hale gelecek.