Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Schneider Electric’in Yenilenen FAZPuan Uygulaması Artık Bayilerin de Hizmetinde

Schneider Electric’in Yenilenen FAZPuan Uygulaması Artık Bayilerin de Hizmetinde

PAYLAŞ

Schneider Electric’in, iş ortakları için geliştirdiği ödüllendirme programı FAZPuan, artık elektrikçilerin yanı sıra tüm bayiler ve alt bayilerin de kullanımına açıldı. Web sayfası yenilenen, etiket sistemi ve tasarımı değişen FAZPuan ile kullanıcılar ürün etiketi üzerindeki barkodu akıllı telefonuyla okutarak da puan kazanabilecek.

Yenilenen FAZPuan programından puan kazanmak için www.fazpuan.com web sitesine girmek yeterli olacak. Web sayfası yenilenen, etiket sistemi ve tasarımı değişen FAZPuan ile her 3 grup da barkodu web sitesine girerek veya akıllı telefonuyla okutarak hızlı ve kolay bir şekilde puan kazanacak.

FAZPuan’da artık satın alınan ürünler daha fazla puan kazandırırken, kazanılan puanlar ile alınabilecek hediye seçenekleri de arttı.  Çek sistemine geçilen programda tatilden küçük ev aletlerine, altından teknolojiye kadar farklı kategorilerde yer alan hediye yelpazesi de üyelerin daha çok ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlendi.

Schneider Electric’in farklı kategorilerdeki ürünlerinden satın alan elektrikçiler ve perakende satış noktaları, www.fazpuan.com web sitesine girerek fırsatlardan haberdar olabiliyor ve binlerce seçenek arasından istediği hediye çekine çekilişsiz kurasız ulaşabiliyor. Bir diğer yenilik olarak kazanılan hediye çekleri artık akıllı telefona gönderilebiliyor. Bugüne kadar 4.500’ün üzerinde üyeye erişen FAZPuan ile 2016 yılında bine yakın hediye çeki dağıtıldı.

Schneider Electric iş ortakları, www.fazpuan.com web sitesine girerek ad, soyad, firma ünvanı ve diğer iletişim bilgileri ile hızlıca üye olabiliyorlar. Üyeler bu işlemlerin ardından Schneider Electric’in belirlediği ürün kutuları üzerinde bulunan şifreleri ‘Şifre Gir’ bölümüne girerek, ürün kategorisine göre farklı puanlar kazanabilir, biriktirdikleri puanlarla yüzlerce hediye arasından istediklerini seçebilirler.

www.fazpuan.com