PAYLAŞ

Schneider Electric, endüstri ve altyapı müşterilerinin karşılaştığı teknik ve ticari zorluklara göğüs germelerine yardımcı olan yenilikler, başarılar ve gelişmiş hizmetler sağlayan iş ortaklarını, Industry System Integrator Alliance İş Ortağı Programı kapsamında ödüllendirmeye devam ediyor.

Bu yıl ödül kazananlar arasında, Türkiye’den de bir mühendis ve bir şirket yer aldı. Schneider Electric’in Türkiye’deki iş ortaklarından Mas Otomasyon’da çalışan, PlantStruxure Sertifikalı Mühendis Göray Akgün ‘Yılın Sertifikalı Mühendisi’ seçildi. SPP Engineering firması ise ‘Yılın Küresel Telemetri Ortağı’ olarak ilan edildi.

Program kapsamında ayrıca Rusya’dan Sintek firmasına ‘İş Geliştirme Ödülü’ verilirken, Güney Afrikalı Artiflex ‘Teknik Uzmanlık Ödülü’ne; Hollanda’dan Raster firması ‘Yılın Küresel PlantStruxure Ortağı’ unvanına; Hindistan’dan Supertech firması ise ‘Yılın Küresel PES Ortağı’ unvanına layık görüldü.

Schneider Electric Strateji ve Sistem Entegratörü Programı Direktörü Andrew Brown şunları söyledi: “Schneider Electric System Integrator Alliance programı kapsamında şirketlerin ve şahısların ödüllendirilmesi, programın öncelikli amaçlarından biridir. Bu ödüller, endüstri ve altyapı müşterilerimizin karşılaştığı teknik ve ticari zorluklara göğüs germelerine yardımcı olan yenilikler, başarılar ve gelişmiş hizmetler sağlamaktan sorumlu olan iş ortaklarımıza verilmiştir. Bu ödülleri elde ettikleri için büyük bir gurur duymaları, kazananların hakkıdır.”

Ödüller, ABD’nin Dallas kentinde düzenlenen bir törenle sahiplerine takdim edildi.