Ana sayfa new products/Yeni Ürünler SIEMENS’TEN ZORLU ORTAMLAR İÇİN FLAT PANEL VE PANEL PC’LER

SIEMENS’TEN ZORLU ORTAMLAR İÇİN FLAT PANEL VE PANEL PC’LER

PAYLAŞ
Mit rundum IP65-geschützten Flat Panels und Panel PCs in 19 Zoll erweitert Siemens das Portfolio der Glasfront-Geräte. Die Bediengeräte sind mit einem robusten Aluminiumgehäuse ausgestattet und für den Einsatz direkt an der Maschine und in rauen Umgebungsbedingungen ausgelegt. 19-inch widescreen Flat Panels and Panel PCs with all-round IP65 protection are the latest addition to the Siemens glass-front portfolio. Fitted with a rugged aluminum enclosure, the new devices are designed especially for use at the machine level in harsh industrial environments.

Siemens cam yüzeyli ürün portföyüne kapsamlı IP65 korumasına sahip 19 inçlik geniş ekranıyla Simatic IFP1900 PRO Flat Panel ve Simatic IPC477D PRO Panel PC’ler katıldı. Dayanıklı bir alüminyum kutuda sunulan yeni cihazlar, özellikle zorlu endüstriyel ortamlarda makine seviyesindeki kullanımlara yönelik tasarlandı. Cihazlar, sabit veya destekleyici bir kol sisteminin altına veya üstüne monte edilebiliyor.

Simatic IFP1900 PRO Flat Paneller ve Simatic IPC477D PRO Panel PC’ler yüksek netlik sunan, çizilmez, yüzde 100 cam ön yüze sahip olmasıyla kimyasallara karşı yüksek bir direnç gösteriyor. Cihazların, dikkat çeken özellikleri arasında; yansıma engelleyici özel bir endüstriyel yüzeye sahip olması ve yüksek görüntü çözünürlüğü ve parlaklık sayesinde geniş okuma açılarında bile üst seviyede okunurluk özelliği bulunuyor. Ayrıca, cihazlar ekrana avuç içiyle dokunmaktan veya panel yüzeyindeki tozu toplamaktan kaynaklanan istemsiz dokunma gibi operasyonları otomatik olarak tespit ediyor. İzdüşüm kapasitif dokunmatik teknoloji (Projected-capacitive touch technology – PCT) koruyucu ince eldivenler giyildiğinde bile tekil ve çoklu dokunmatik veya hareket tabanlı operasyona imkân tanıyor ve görüntüler kaydırılabiliyor, yakınlaştırılabiliyor ya da gizli bileşenler sezgisel ve hızlı bir şekilde gösterilebiliyor.

Siemens_Logo