Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Sensör ve Test Teknolojilerinin En Büyük Buluşmasına İlgi Yoğun Oldu

Sensör ve Test Teknolojilerinin En Büyük Buluşmasına İlgi Yoğun Oldu

PAYLAŞ

Sensör ve test teknolojilerinin en kapsamlı fuarı 25-27 Haziran tarihleri arasında Almanya Nürnberg’te gerçekleşti. 538 katılımcı ile 3 gün süren fuar, yeni ürünlerin yanı sıra pek çok konferans ve teknik oturuma sahne oldu.

Bu yılki fuarın özel konusu ise ‘Proses Otomasyonu için Sensör ve Ölçüm Teknolojisi’ oldu. Bu konuda etkileyici animasyonlu sunumlar gerçekleştirildi. Diğer uluslararası konferanslarla zamanlama çatışmasına rağmen, konferans yönetiminin onayladığı gibi 20. GMA / ITG-Fachtagung Sensoren ve Messsysteme 2019 da gerçekleştirildi. İlk kez sunulan ve tüm fuar ziyaretçileri için ücretsiz olan “Citizen Science mit Sensoren – Sensorik für Citizen Science” konulu konferans oturumu da kabul edildi.

Gelecek yıl SENSÖR + TEST Fuarı 23-26 Haziran 2020 tarihlerinde, 1, 2 ve 3C salonlarında yapılacak. Holger Bödeker, “Hem katılımcılar hem de ziyaretçiler, yeni, modern 3C salonunu dört gözle bekleyebilirler. Ziyaretçilerimize yüksek verimlilik sağlayan en çekici stand-plan düzenini vaat ediyoruz” dedi.

www.sensor-test.de