PAYLAŞ
Mit Sirius 3SK2 präsentiert Siemens ein Sicherheitsschaltgerät mit mehreren Sicherheitsfunktionen auf kleinstem Raum. Mit der anwenderfreundlichen Drag & Drop-Parametrieroberfläche werden Sicherheitsfunktionen einfach erstellt und optional um Test- und Diagnosefunktionen ergänzt. The Sirius 3SK2 safety relay from Siemens offers multiple safety functions in the smallest of spaces. Thanks to the user-friendly drag & drop parameterization interface, it is simple to create safety functions that can be optionally expanded to include test and diagnostics functions.

Siemens’in parametrelendirilebilir emniyet rölesi Sirius 3SK2 ile 6’ya kadar emniyet fonksiyonu değerlendirilebilirken, kullanıcı dostu yazılımı ve sürükle-bırak özelliği sayesinde karmaşık emniyet uygulamalar kolayca gerçekleştirilebiliyor. Sirius 3SK2, yazılım üzerinden parametrelendirilebilir emniyet rölelerinin en kompakt örneği olarak dikkat çekiyor.

Siemens Sirius 3SK2 emniyet rölesi, sadece 22,5 mm veya 45 mm’lik alanda çok sayıda emniyet fonksiyonunun kontrolünü sağlayabiliyor. Kullanıcı dostu sürükle-bırak parametrelendirme arayüzü sayesinde, istenirse test ve diagnostik özelliklerini de içerecek şekilde emniyet fonksiyonları denetlenebiliyor.

Sirius 3SK2 emniyet rölesi iki farklı modelle piyasaya sürülecek. Dört adete kadar emniyet fonksiyonunu denetleme özelliğine sahip 22,5 mm genişliğindeki cihaz, yazılım üzerinden parametrelendirilebilir diğer emniyet rölelerinden daha kompakt ve ince bir tasarıma sahip. Altı adete kadar emniyet fonksiyonuyla sunulan 45 mm genişliğindeki model ise diagnostik ekranıyla birlikte sunuluyor. 3SK2’nin denetlediği fonksiyonlar, fail-safe çıkışlara birbirinden bağımsız olarak atanabiliyor.

Sirius 3SK2; acil durdurma, çift el kontrol, kapı emniyeti ve ışık perdesi gibi emniyet uygulamalarını kontrol edebiliyor. Özel ihtiyaçlara yönelik ek emniyet uygulamalarını da universal emniyet blokları üzerinden kontrol etmek mümkün. Ayrıca, ilave fail-safe çıkışlar veya Sirius 3RM1 motor yolvericiler ek kablolamaya ihtiyaç olmadan, gerektiği zaman ana modüle ilave edilebiliyor.

siemens_logo