PAYLAŞ
Perakende, lojistik, üretim, sağlık, enerji ve HoReCa başta olmak üzere onlarca sektörde büyük- küçük birçok firma ve kurumun tercih ettiği CASIO IT-G500 El Terminali büyük ekran ve zor çevre koşullarına dayanıklılığı ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Geniş Ekranda Görmek İstediğiniz Tüm Bilgilere Yer Var

El terminallerini, standart büyüklüğünün dışına çıkaran, 4.3 inç ekranı ile dikkat çeken CASIO IT-G500, bu segmentteki en büyük ekrana sahip. Yüksek performanslı işlemcisi (1.5GHz, çift çekirdek) ile iş verimliliğinizi arttıran, dokunmatik ekranı, Windows işletim sistemi, ince ve hafif yapısıyla CASIO IT-G500, tablet ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Büyük ekranı sayesinde daha fazla bilgiyi takip edebiliyor, haritaları yönetebiliyorsunuz. Mevcut uygulamanızı değişiklik yapmadan kullanmanızı IT-G500 başarıyla desteklemektedir.

g500montajZor Şartlarda Rahat Kullanım; Suyun İçinde Bile

CASIO IT-G500’ün güçlendirilmiş dokunmatik ekranı; kalem, çıplak el ya da eldivenle kullanılabilir, gün ışığında rahatlıkla okunabilir. 1.5 metre düşme dayanıklılığına sahip , -20 +50 derece aralığında sorunsuz çalışan CASIO IT-G500 ergonomik tasarımıyla da dikkat çekiyor. CASIO yetkilileri G-Shock saatindeki koruma teknolojisini kullanarak inanılmaz hafif IP67 standartlarında bir ürün geliştirdiklerini ifade ediyor. Tüm bu özellikler sahada zor koşullarda el terminali kullananlar için büyük avantajlar sağlamaktadır.

Yüksek Kullanım Performansı

Yüksek veri aktarım hızı* (248 mbps), her barkodu okuyabilme performansı ve ISO 13407 İnsan Odaklı tasarımı sayesinde, elde kolay tutulan, işlem yaparken kişiyi yormayan yapısıyla işçilik ve zamandan tasarruf ederken, 5 MP Otomatik fokus ve LED Flaş özelliğine sahip kamerasıyla iş süreçlerinde görüntülü raporlama imkanı da sağlamaktadır.

CASIO IT-G500, üstün okuma özelliği ile soluk, sıyrılmış ya da lekeli barkodları birçok açıdan rahatlıkla okuyabilir. Müşterilerin beklentilerini de önemseyen CASIO IT-G500 El Terminali, opsiyonel sunulan NFC (RFID) kartlar ile Puan Kartı gibi uygulamalarla marka ve müşteri bağlılığını da arttırır.

* IP67 Standardı: Toz geçirmez, suya daldırma korumalı

* WLAN uyumlu: IEEE 802.11a/b/g/n