Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Transair, 50mm’lik Yeni Çapı İle Karşınızda

Transair, 50mm’lik Yeni Çapı İle Karşınızda

PAYLAŞ

Parker Hannifin, hali hazırda oldukça kapsamlı olan Transair alüminyum basınçlı hava tesisatını endüstriyel tesislerde karşılaşılabilecek güçlükler ve esneklik taleplerini karşılamak için yeni bir tasarım ile genişletti. Tüm endüstriyel projelere uyarlanan yeni 2″ (50 mm) tesisat, mevcut 16,5 mm – 168 mm boru çapı serisini güçlendirmek için tasarlandı.

Geleneksel galvanize çelik basınçlı hava tesisatlarına daha temiz ve daha verimli bir alternatif olarak geliştirilen Transair tesisatı; ideal akış özellikleri ve üstün enerji verimliliği sunar. Transair tesisatı ile taşınan basınçlı hava, yıpranma veya kirlenmenin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayan sıra dışı bir sürtünmezliğe sahiptir. Bu sayede müşterilerimizin işlevselliğini, üretkenliğini ve kârlılığını önemli oranda artırırken işletme maliyetlerinin düşürülmesine olanak tanır. Gerçekten de Transair’in yatırım ve işletim maliyetleri, 10 yıllık bir dönem içinde geleneksel çelik kaynaklı tesisatlara göre %10 daha düşüktür.

Bu devrim niteliğindeki tesisat, hızlı ve kolay kurulumu ile diş açma veya kaynak yapmadan, kaçaksız bir bağlantı sağlar ve ideal kullanım esnekliği ile tüm borular / bağlantı elemanları değiştirilebilir olduğundan ve gelecekteki modifikasyonlar için tam olarak yeniden kullanılabildiğinden maksimum yatırım geri dönüşü sunar. Alüminyum Transair, önemli oranda yapısal destek gerektiren galvanize çelik ve eşdeğerlerine kıyasla çok daha kolay taşınabilmenin yanı sıra ultra sağlam, kompakt ve hafiftir.

Benzer şekilde yeni 2″ çapın imalatı geleneksel galvanize çeliğe göre %70 daha az elektrik tüketimiyle gerçekleşir, bu sebeple Transair malzemelerinin üretimi açık ara daha düşük bir karbon salınımına sahiptir. Parker, yeni Yaylı Kelepçe ile 50 mm’deki teknolojisini de iyileştirmiştir. Bu tek parça Yaylı Kelepçe tek elle monte edilebilir. Boruya montajı çok daha kolaydır ve bugüne kadarki en iyi teknik performansa sahiptir. Yenilikçi Yaylı Kelepçe teknolojisi sayesinde yeni 50 mm çap, en yüksek güvenlik standartlarını karşılar. Darbelere karşı ve zorlu ortamlara dirençlidir.

Transair, diğer Parker ürünlerinde olduğu gibi şirketin küresel imalat, satış ve müşteri destek merkezleri ağının yanı sıra on yıllık bir garanti ile desteklenmektedir.

www.parker.com.tr