Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Artık Buhar İhtiyacınız İçin Şantiye Kurmanıza Gerek Yok ; Çünkü “STEAMPACK” Var

Artık Buhar İhtiyacınız İçin Şantiye Kurmanıza Gerek Yok ; Çünkü “STEAMPACK” Var

PAYLAŞ

Isıtma sektörünün lider markası MİMSAN, geleneksel  formdaki buhar santrali, fonksiyonel çözümlerle modernize ederek, geliştirdiği Paket Tip Buhar Santrali STEAMPACK”i pazara sundu.

Isıtma sektöründe 38 yılı aşkın deneyimiyle faaliyetlerine devam eden MİMSAN, ileri teknolojileri üretim süreçlerine entegre ederek, yeni model ve kapasite alternatifleriyle sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarını sürdürüyor.

Mimsan son olarak kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel çözümlerle modernize ederek, geliştirdiği Paket Tip Buhar Santrali STEAMPACK’i pazara sundu.

Yüksek donanım özellikleri

Petrokimya, gıda, kağıt, ilaç, plastik gibi çok sayıda sektörün proses buhar ihtiyacını sağlamak amacıyla Mimsan Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen “STEAMPACK Buhar Santrali”, yüksek donanım özellikleriyle üst segment bir ürün olarak göze çarpıyor.

Çevresel sürdürülebilirlik konusuna öncülük ediyor

İlk yatırım maliyeti, bakım ve işletme giderleri açısından ideal bir çözüm sunan “STEAMPACK Buhar Santrali” ile düşük atık gaz emisyonu ve yüksek enerji verimliliği sağlayacak olan Mimsan, çevresel sürdürülebilirlik konusuna öncülük etmeye devam ediyor.

Tak-Çalıştır mantığı ile dizayn edildi

4-10 bar arası işletme basıncında 500kg/h-5.000kg/h kapasite aralığında ve Tak-Çalıştır mantığı ile dizayn edilen STEAMPACK, şase üzerine monte ediliyor. Bu özelliği ile kolay taşıma ve kolay kurulum imkânı sunuyor.

Uzaktan erişim imkanı

Uzaktan erişim özelliği sayesinde mobil cihazlardan anlık olarak; sistem baca sıcaklığı, brülör çalışma durumu, pompa çalışma durumu, sistem basıncı ve buhar sıcaklık değerleri kontrol edilip, müdahale edilebiliyor.

Alev – duman borulu, gaz yakıtlı ve kendinden ekonomizörlü olan “Paket Tip Buhar Santrali STEAMPACK”, monoblok paket içerisinde; degazör, kondens ve ekonomizörü standart olarak sunuyor.

Yüzde 93 sistem verimi

Özel tasarımı sayesinde baca gazından maksimum ısı transferi sağlayıp, kazan çıkış sıcaklığını 150 °C seviyelerin altına düşüren STEAMPACK, bu sayede sistem verimini de yüzde 93 mertebesinde tutuyor.

https://www.mimsangrup.com.tr/