Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Estap ile zor koşullarda bile kusursuz performans

Estap ile zor koşullarda bile kusursuz performans

PAYLAŞ

Estap, ürün çeşitliliğiyle sektör temsilcilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Son olarak Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetler ile dikkatleri üzerine çeken Estap, bu kabinetlerin özellikleri sayesinde zor koşullarda da kusursuz bir performans sağlıyor.

Neme, toza, korozyon riskine, darbelere, rüzgara ve kar gibi zorlu hava koşullarına maksimum direnç gösterebilen outdoor kabinetler, dış ortam uygulamalarınızı kötü koşullara rağmen zamanında yapmanıza yardımcı oluyor. Duvar tipi, direk tipi ve baza tipi olarak 3 çeşidi bulunan kabinetler, farklı yerlerde kullanıma olanak sağlıyor. IP66 koruma sınıfına uygun bu ürünler, toza ve püskürtülen suya karşı korumalarının olmasıyla Estap’ın geliştirdiği tasarımları büyük özenle oluşturduğunu gösteriyor. Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetler; Fan Sistemi, Dikey Kablo Tavası, Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Sabit ve Hareketli Raflar, Aydınlatma Modülü, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti ve Dengeleme Barası ile kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Telekomünikasyon ağları, tren kontrol sistemi, baz istasyonları gibi çeşitli ve yaygın kullanım alanlarına elverişli bu kabinetler, Estap’ın teknolojiye olan bakış açısını kanıtlıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.estap.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.