Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Control Techniques Yüksek Güçlü Yeni Modüler Sürücüler Üretiyor

Control Techniques Yüksek Güçlü Yeni Modüler Sürücüler Üretiyor

PAYLAŞ

Bir Emerson şirketi olan Control Techniques, yüksek güçlü modüler sürücüler dizisine yeni ürünler ekledi. Hem Unidrive M hem Powerdrive F300 değişken hızlı sürücü dizileri artık daha büyük olan gövde boyutu 11’de de üretiliyor. Yeni ürünler kompakt, güvenilir, yüksek güçlü çözümler inşa etmek için esnek bir yöntem sunuyor.

Birlikte kullanıldığında Unidrive M, 2,8 MW (4200 hp) düzeyine kadar sistemlerde asenkron ve kalıcı mıknatıslı motorları kontrol edebiliyor. Yeni gövde boy 11, sistem tasarımcılarının en az sayıda parça kullanarak ve hem kapladığı yüzey alanı hem de maliyetleri asgari düzeyde tutarak yüksek güçlü çözümler üretmesine olanak veren 250 kW (400 hp) bir modüldür.

Unidrive M, son derece hızlı akım kontrol algoritmaları ve yüksek anahtarlama frekansları ile üstün performans sunuyor. Aktif Doğrultuculu Konvertör (Active Front End, AFE) çözümleri eşsiz moment hasasiyeti ve güç kalitesi sağlıyor.

Unidrive M modülleri, Aktif Doğrultuculu Konvertör ve çok darbeli doğrultucu konfigürasyonları dahil, tüm sistem ihtiyaçlarını karşılayabilen çok çeşitli esnek çözümlere dahil edilebilir. Control Techniques’in Unidrive M600, M700, M701 ve M702 kontrolörleri yoluyla kontrol edilebilirler.

Control Techniques ayrıca 90 kW ile 2,8 MW arası fan, pompa ve kompresör uygulamaları için ideal olan bir dizi yüksek güçlü sürücü ürünü sunuyor. Powerdrive F300 serisinin ayrıca modüler bir tasarımı vardır ve kalıcı mıknatıslı veya standart AC asenkron motorları kontrol edebilir. Yüksek güçlü sistemler inşasında bu modüler yaklaşım ayrıca akış endüstrisine esneklik sunar ve karmaşıklığı düşük düzeyde tutar.

www.emerson.com