PAYLAŞ

Danfoss’un 2015 yılında Avrupa Birliği direktifleri doğrultusunda hayata geçirdiği ‘Danfoss Avrupa İş Konseyi” 22 ülkeden 12 bin Danfoss çalışanı temsil etmek üzere 26 delegenin katılımı ile toplandı. Danimarka’da toplanan konseyde Danfoss Türkiye’nin 123 çalışanını ise Danfoss Soğutma Sistemleri İş Geliştirme Müdürü Kıvanç Aslantaş temsil etti.

Danfoss Avrupa İş Konseyi’nde dönem değerlendirmeleri yapılırken finansal yapı detaylı olarak aktarıldı. Genel merkez ve fabrika ziyaretlerinin de yapıldığı konseye Danfoss üst yönetimi adına İnsan Kaynakları Kidemli Başkan Yardımcısı  Anne Wilkonson ve Kuzey Avrupa Bölge Başkanı Leif Flogart da katıldı. Anne Wilkonson ve Leif Flogart delegelere çeşitli sunumlar yaparak sorularını cevaplandırdı.

Delegeler seçimle belirlendi

Danfoss’ta her ülkeyi temsil eden delegeler seçimle belirlendi. Delege olma şartları taşıyan Danfoss çalışanları arasında seçim yapıldı. Direktör ve üzeri seviyede olmayanlar arasından 9 yıldır Danfossa hizmet eden ve iyi derecede ingilizce bilenler seçime katılma hakkına sahip oldu.

Danfoss Avrupa İş Konseyi her yıl toplanacak.