Ana sayfa new products/Yeni Ürünler HMS Networks, endüstriyel şirketlerin çalışma sürelerini artırmalarına yardımcı olmak için Anybus Wireless...

HMS Networks, endüstriyel şirketlerin çalışma sürelerini artırmalarına yardımcı olmak için Anybus Wireless Bolt II’yi piyasaya sürdü

PAYLAŞ

HMS Networks endüstriyel bir Wi-Fi 5 erişim noktası (AP) ve kablosuz dağıtım sistemi (WDS) istemcisi olan Anybus® Wireless Bolt™ II’yi piyasaya sürüyor. Önceki modeller kadar kullanıcı dostu olan Wireless Bolt II, daha da iyi dayanıklılık, güvenlik ve performans sunuyor. Daha yüksek hız ve artırılmış verim ile, mevcut Wireless Bolt yelpazesini mükemmel bir şekilde tamamlarken, yüksek veri aktarım hızları talep eden uygulamalar için ideal bir seçim haline geliyor.

Anybus Wireless Bolt II, kablolarla geleneksel kurulumların yüksek maliyetlerinden ve rahatsızlıklarından kaçınmak isteyen şirketler için mükemmel bir seçim. Veri erişilebilirliği sağlayan ve operatör güvenliğini arttıran kablosuz erişimi elde etmek için Erişim Noktası olarak yapılandırılabilir. Alternatif olarak, bir çift Wireless Bolt II kullanılarak PROFINET, Modbus TCP ve EtherNet/IP gibi endüstriyel Ethernet ağları için hem noktadan noktaya hem de noktadan çoklu noktaya uygulamalarda kabloların yerini alan bir kablosuz köprü elde edilebilir. Ek olarak, sağlam tasarımı, Wireless Bolt II’yi üretim gibi çalışma süresinin kritik olduğu zorlu ortamlarda çalışan endüstriler için ideal hale getirir.

İyileştirilmiş kablosuz teknolojisi
Anybus Wireless Bolt II, Wi-Fi 5 ve MIMO antenlerinin kullanımıyla çok hızlı ve güvenilir kablosuz performans sunarak gelişmiş bağlantı ve dah az veri kaybı sağlar.

Gelişmiş Güvenlik
Anybus Wireless Bolt II, HTTPS ve WPA3 güvenlik protokollerini destekleyerek daha güvenli bir kablosuz ağ ile yetkisiz erişime ve veri ihlallerine karşı koruma sağlar.

Sağlamlık ve dayanıklılık
En zorlu endüstriyel ortamlara dayanacak şekilde üretilen Anybus Wireless Bolt II, darbeye dayanıklı (IK10 ve ATEX için hazırlanmış) ve giriş korumalı (IP66 sertifikalı ve IP69K için hazırlanmış) sağlam bir muhafazaya sahiptir. Wireless Bolt II, -25°C ila 65°C gibi geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir, bu da onu iç ve dış mekan kullanımına uygun hale getirir.

Kolay kurulum ve entegrasyon
Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde Anybus Wireless Bolt II’yi kurmak ve yapılandırmak kolaydır. Kendini kanıtlamış delik içi montaj yöntemiyle Bolt II, herhangi bir kablo açığa çıkmadan kabinlere ve ekipmana güvenli bir şekilde monte edilebilir ve bu da kurulumun entegre bir parçası gibi görünmesini sağlar. Bolt II, mevcut sistemlere kolayca entegre edilebilir ve yeni kablolama ve/veya altyapı kurulumuna kıyasla zamandan ve emekten tasarruf sağlar.
HMS Networks Ürün Müdürü Samuel Holst şöyle diyor: “Müşterilerimizin üretimi aksatan kırık veya hasarlı kablolar gibi tekrarlayan sorunlarını çözmelerine yardımcı olacağından emin olduğumuz için Anybus Wireless Bolt II’yi endüstriyel bağlantı pazarına sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bolt II sağlamdır ve kurulumu kolaydır, ancak en önemlisi, şirketlerin geleneksel kablolama maliyetlerinden ve rahatsızlıklarından kaçınmasına ve sistem çalışma süresini artırmasına olanak tanır.”

Wireless Bolt II, hücreden hücreye şeffaf kablosuz iletişim sağlar.
Wireless Bolt II, kontrol panolarına veya makinelere kolay kablosuz operatör erişimi sağlamak için kullanılabilir.