Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Profesyonel kablolama çözümleri için Estap’tan ProLine

Profesyonel kablolama çözümleri için Estap’tan ProLine

PAYLAŞ

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, son teknoloji kullanarak geliştirdiği ProLine duvar tipi kabinet serisi ile sektördeki farkını ortaya koymaya devam ediyor.

ProLine duvar tipi kabinetler özellikle ofis ortamları gibi daha az U boy gerektiren yatay segmentler için Legrand mühendisleri tarafından özel olarak tasarlandı. Estetik görünümlü, profesyonel ve kullanıcı dostu bir çözüm olmasının yanında güçlü ve kompakt yapısıyla da oldukça dikkat çekici bir ürün. 80 kilogram taşıma kapasitesi ile bilgi ağı içerisindeki tüm ihtyaçlarınızı sağlıyor. Duvar tipi çözümü ile birlikte tekerlek ve pinyon ayak kullanım imkanı ile de sizlerere dikili tip olarak masa altında veya başka bir ortamda hizmet edebiliyor.

Çıkarılabilen arka panel yapısı kabinetin kolay montajına imkan verirken, kabinet duvara asılmadan önce içindeki cihazların kablolaması yapılabiliyor. Kabinette bulunan4 yönden ulaşım imkanı, üst-alt kablo girişleri, arka panelde bulunan kapaklı kablo giriş holüve opsiyonel olarak sunulan ek gövdeli kabinet seçeneği ilekullanıcılar için erişim ve kullanım kolaylığı sağlamasının yanında düşük iş gücü, zamandan tasarruf ve maliyet etkin bir çözüm sunuyor. Ayarlanabilir 19” dikme ve zengin aksesuar imkanlarına sahip. Delikli üst kapak pasif hava sirkülasyonu sağlıyor. Aynı zamanda Fan grubu için delikli fan boşlukları bulunuyor.