Ana sayfa Hot topıcs/Güncel TUNÇMATİK’TEN İZMİR’E YENİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

TUNÇMATİK’TEN İZMİR’E YENİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

PAYLAŞ

Kesintisiz güç kaynakları, mobil şarj cihazları, enerji koruma prizleri ve benzeri enerji çözümleri ile sektörde adından sıkça söz ettiren Tunçmatik, Ege bölgesinde kurumsal çalışmalarına hız vermek amacıyla, İzmir’in Konak ilçesine bağlı Yenişehir mahallesinde İzmir bölge ofisini açtığını duyurdu. Tunçmatik, İzmir ofisi ile Ege bölgesindeki bayilerine, ürünlerin satışı ve satış sonrası hizmetlerini verecek.

Tunçmatik İzmir Bölge Ofisi Yöneticisi olan Gülfem Keleş; “Tunçmatik, bölge müdürlüklerini Türkiye’nin her noktasında yaygınlaştırmaya devam ediyor. İzmir Bölge ofisi ile hedefimiz, İzmir başta olmak üzere Ege bölgesindeki piyasa hakimiyetimizi artırmak ve satış kanallarımıza daha yaygın bir şekilde ürünlerimizi ulaştırmak” dedi.

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer ise, konuyla ilgili; “İzmir, Türkiye’nin en önemli büyük şehirlerinden ve Ege bölgesinin göz bebeği. Tunçmatik olarak hızlı, etkin, kaliteli hizmet sunmak ve bayilerimize daha iyi hizmet verebilmek bizim için çok önemli. Bu hedeften yola çıkarak Türkiye’nin dört bir yanında bölge müdürlüklerimizi açıyoruz. 2016 bizim için oldukça önemli bir yıl, hedeflerimiz oldukça büyük. Farklı illerde bölge ofislerimizi açmayı ve pazarda daha da etkin olmayı planlıyoruz. Geliştirdiğimiz enerji çözümleri ürünlerimiz yıla damgasını vuracak” şeklinde konuştu.

Tunçmatik’in Ankara, Bursa, Konya, Gaziantep illerinde de bölge müdürlükleri mevcut.