Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Turck, Yeni Kurumsal Yüzü ve Tüm Ürünleri için Türkçe Teknik Dokümanlarla Karşınızda

Turck, Yeni Kurumsal Yüzü ve Tüm Ürünleri için Türkçe Teknik Dokümanlarla Karşınızda

PAYLAŞ

2015 yılı içerisinde tamamladığı hazırlıkları ile Turck, Türk sanayisinin tüm çalışanlarına Türkçe online katalog ve Türkçe teknik doküman ile en üst seviyede hizmet sağlamaya başladı.

2015 yılı içerisindeki hem yerel hem de küresel çalışmaları ile Turck, 2016 yılında yepyeni bir kurumsal tasarım ile faaliyetlerine devam edecek. Yeni kurumsal tasarım konsepti, internet sitesi, logo, broşür, katalog ve yazışma gibi diğer tüm pazarlama materyallerini kapsıyor ve 01.12.2016 tarihi itibari ile tüm organları ile Türkiye’de hayata geçirilecek.

Yeni arayüzü ile internet sitesi, yeni kurumsal tasarımın en önemli öğelerinden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Güncel teknolojik kullanıma ve tablet/akıllı telefon erişimlerine çok daha uygun halde tasarlanan site, özellikle yeni sektörel uygulama ve çözüm odaklı yaklaşımı ile kullanıcıların ihtiyaçlarına daha geniş bir vizyon sağlıyor. Ayrıca firma bilgi ve kontaklarına erişim kolaylaştırıldı, partnerler ve ana bayiler için kolayca ulaşılabilir hale geldi. En kayda değer iyileştirme ise teknik dokümanların dilinde oldu. Daha önce de Türkçe olarak yayında olan sitenin artık online ürün kataloğu ve her bir ürünün teknik dokümantasyonu da Türkçe olarak gezilebiliyor ve incelenebiliyor. Bu şekilde Türk kullanıcılar aradığı ürünleri kendi ana dilinde daha anlaşılır bir şekilde seçme imkanına kavuşmuş oldular.

Bir başka değişiklik yazılı “Turck” ifadesinde oldu. Bilindiği gibi Turck hem firma ismi hem de markadır. Bundan böyle sadece logo ile marka ifade edilirken büyük harfler ile “TURCK” kullanılacak, bu haberde de kullanıldığı gibi firmanın ifade edildiği durumlarda küçük harfler ile “Turck” olarak yazılacak. Bunun yanında yenilenen logo, yazışma şablonları, kartvizitler ve fuar tasarımı ile beraber Turck yine sektörün endüstriyel otomasyon ihtiyaçları için güvenilir bir çözüm ortağını olmaya devam edecek.

Turck Hakkında

28 ayrı ülkede 4.000 çalışanı ve 60 farklı ülkede temsilcileri ile bir aile şirketi olan Turck, 2015 yılında 500 milyon Euro ciro gerçekleştirdi. 15.000’den fazla sensör çeşidinin, endüstriyel haberleşme modüllerinin, arayüz ekipmanlarının, bağlantı ve RFID sistemlerinin yer aldığı geniş ve çok yönlü ürün yelpazesi ile Turck, fabrika ve proses otomasyonu için yüksek verimli sistem çözümleri sunuyor. Firma RFID sistem çözümü BLident, kayıp faktörü olmayan yenilikçi uprox®+ endüktif sensörler ve patlama riski olan alanlarda da kullanılabilen kompakt veya modüler fieldbus ve uzak I/O modüller gibi üstün özellikli ürünleri ile standartları belirlemeye devam ediyor.