Ana sayfa new products/Yeni Ürünler ÜÇÜNCÜ JENERASYON FAKTÖR 1 SENSÖRLER

ÜÇÜNCÜ JENERASYON FAKTÖR 1 SENSÖRLER

PAYLAŞ

Turck uprox3 serisini üçüncü jenerasyon faktör 1 sensörler olarak, 4mm e kadar kompakt dizaynıyla tüm metaller için aynı algılama mesafesi özelliğiyle sunuyor. Uprox 3’ün elektronik yapısı tamamen değişitirildi. M5 yapıda ve 4mm çapta dünyada bir ilk olarak 1mm algılama mesafeli düz kafa sensörler üretildi. Bunun paralelinde Turck mevcut M8 den M18’ e kadar tüm ürünlerde gövde uzunluklarını kısaltmayı başardı.

Uprox+ serisi tüm metallerde geniş algılama mesafesi sunmasına ragmen ,yeni serilerde %50 oranında mesafeler arttırıldı.Böylelikle düz kafa montaj ve M8 3mm , M12 6mm ,M18 10mm ulaşılmaz algılama mesafeleriyle Turck uprox3 serisi marketteki en uzun algılama mesafeli faktör1 sesnörleri sunuyor. Turck, uzun algılama mesafelerini sunarken performansından ve montaj ihtiyaçlarını karşılamasından ödün vermiyor. Turck uprox3 serisi sadece güncel uygulamalarda değil bu geliştirmeleriyle yeni uygulamalara da imkan veriyor.

Manyetik alan bağışıklığı özelliğiyle Uprox3 sensörler kaynak uygulamaları gibi çok sayıda zorlu endüstriye sektörü içinde kullanıma uygundur. Yeni Uprox3 serisi yine PTFE kaplı M8,M12 ve M18 gövdede ürünler sunuyor. Önceki versiyonları gibi yeni Uprox3 serisi sensörler de güçlü EMC dayanımı ve tüm metallerde düz kafa monte edilebilme gibi esnek montaj imkanlarına sahip.