Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Yeni Nesil Leroy-Somer LSA 46.3 & LSA 49.3 Alternatörler Piyasaya Sürüldü

Yeni Nesil Leroy-Somer LSA 46.3 & LSA 49.3 Alternatörler Piyasaya Sürüldü

PAYLAŞ
Leroy Somer Alternatör LSA 46.3

Emerson bünyesindeki Leroy-Somer Electric Power Generation, 180-1000 kVA güç Modellerini yenileyerek, iki yeni Leroy-Somer ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Leroy-Somer LSA 46.3 180 – 365 kVA (400V – 50Hz) alternatörü bir önceki model olan LSA 46.2’ye oranla daha fazla bir güç yoğunluğu sunuyor. Yenilikçi ve geliştirilmiş bir hava soğutma sistemi ile makinenin ana gövdesine uyartım sisteminin entegre edilmesi sayesinde gövde hacmi önemli ölçüde düşürülmüştür. Bağlantı kutusunun yeni tasarımı, makinenin kablolarının daha hızlı bağlanmasına ve bakım işlemleri için önemli elektronik parçalara daha kolay erişime imkan sağlıyor.

Leroy Somer Alternatör LSA 49.3

Leroy-Somer LSA 49.3 660 – 1000 kVA (400V – 50Hz) alternatörü daha küçük bir taban alanı ve arttırılmış elektromekanik performanstan faydalanıyor. %95’e varan bir verimlilik ve yüksek motor başlatma kapasitesiyle LSA 49.3’ün elektriksel performansı da arttırılmıştır. LSA 49.3 terminal kutusu da daha hızlı konuşlandırma ve dijital regülatörlerin en son nesline daha iyi destek sunmak için optimize edildi.

Electric Power Generation bölümü başkanı Xavier Trenchant şunları söyledi; “Bu yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi yeniliğe ve büyümeye karşı sürekli duyduğumuz inancın göstergesidir. Zorlu bir ekonomik ortamda müşterilerimizin beklentilerini daha iyi karşılamak için yatırım yapmaya devam ediyoruz. En iyi performansı sunmak için ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, zorlu uygulamalar için güvenilir, uygun maliyetli çözümler sunuyoruz. Ayrıca, daha az zorlu uygulamalar konusunda rekabetçi bir çözüm sunmak için ürün hattımızı da genişlettik. Sonuç olarak, tüm güç aralıklarındaki ve farklı uygulamaları kullanan müşterilerimize en iyi değer önerisini sunarken geçmişten bugüne kadar olduğu gibi yine kalite ve hizmetlere odaklanıyoruz.”

LSA 46.3 ve LSA 49.3 denizcilik, fabrikalar, kojenerasyon, ticari ve endüstriyel binalardaki kiralık veya kritik hazırda bekleme gibi zorlu uygulamalar için optimize edildi. Leroy-Somer LSA 46.3 ve LSA 49.3 2015’in 3. çeyreğinde siparişe hazır olacak.