Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Loggito ve ProfiSignal Web; Ölçüm Teknolojisinde Devrim Yaratan İkili

Loggito ve ProfiSignal Web; Ölçüm Teknolojisinde Devrim Yaratan İkili

PAYLAŞ

Loggito yeni bir merkezi olmayan ve yüksek ölçeklenebilir veri toplama sistemidir. Almanya’nın Bergisch Gladbach şehri merkezli Delphin Technology AG şirketi, web tabanlı ölçüm teknolojisi yazılımı olan ProfiSignal Web ile birlikte, dünyanın neresinde olursanız olun merkezi olmayan veri toplama işlemini küresel veri görselleştirmesi ile buluşturan öncü ve komple bir paket sunuyor.

Ölçüm ağının merkezi koordinatörü olarak, Loggito Logger dahili veri depolama imkanları ve elde edilen veri için ön işleme seçenekleriyle birlikte kişisel bilgisayarlara ve buluta bağlanabilirlik sağlamaktadır. Öncü “son teknoloji bulut” ölçüm teknolojisiyle birlikte, Loggito aynı zamanda bulutun bütün fonksiyonelliğinden yararlanabilmektedir. Ölçüm ağı, kablolu Loggito USB modülü veya kablosuz Loggito Wireless modülü kullanılarak genişletilebilir.

Loggito serisi cihazlar, kompakt cep formatında evrensel veri toplama sağlamaktadır. Seçilen I/O arayüzüne bağlı olarak, 8’e kadar evrensel analog giriş, 1 analog çıkış ve 2 birleşik dijital giriş/çıkış ya da 6’ya kadar dijital giriş veya çıkış kombinasyonunda sunulmaktadır. 24-bit A/D konvertörü, 1 kHz’lık yüksek örnekleme hızında hassas ölçüm garantisi vermektedir. Verinin dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir cihazda ayrı ayrı uyarlanabilen gösterge tablolarında görselleştirilmesini sağlayan tarayıcı tabanlı istemci/sunucu yazılımı ProfiSignal Web ile kusursuz bir etkileşim sağlanmaktadır. Bir dizi analog ve dijital göstergeye ek olarak, işlem etkileşimi sağlamak için nesnelerin yanında LED’ler ve geometrik çizim nesneleri de kullanmaktadır.

ProfiSignal’in dikkate değer diğer bir güçlü yanı ise mevcut ve geçmiş ölçüm verisi için y(t) diyagramlarındaki eğilimleri hızlı ve düzgün bir şekilde sergilemesidir. Milisaniyelerden aylık değerlendirmelere geçiş sadece saniyeler sürer.

Ayrıcalıklı bir özellik olarak ise, Loggito Logger, ön yüklenmiş ProfiSignal Web ile temin edilebilir. Bu ise herhangi bir konfigürasyon çabasına gerek duyulmaksızın, dünyanın herhangi bir yerinde merkezi olmayan veri toplamadan görselleştirmeye kadar anlık bir ölçüm zinciri sunar.

Tesla Ölçü Kontrol Sistemleri
Tel : 0 216 364 02 10
info@teslakontrol.com

www.teslakontrol.com