Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Mühendislik Ticaret Fuarı 4.0: Eplan ve Cideon Sanal Kapılarını Açıyorlar

Mühendislik Ticaret Fuarı 4.0: Eplan ve Cideon Sanal Kapılarını Açıyorlar

PAYLAŞ

15 Mayıs tarihinde, Eplan ve iştirakı Cideon, gelecek odaklı mühendislik trendleri üzerine üçüncü sanal ticaret fuarına ev sahipliği yapacaklar. Yenilikler arasında, sanal ticaret standının bu ortak çalışmanın dijital bir gösterimini de bu yılki Hannover Messe’de içeriyor olması bulunuyor. Tüm dünyadan konuya ilgi duyan taraflar her bir istasyonun sanal turuna çıkabilirler. Son iki yılda düzenlenen ticaret fuarlarının başarısı kanıtlanmış elementleri ise kaldığı yerden devam ediyor: bilgilendirici sunumlar, en yeni yazılım versiyonlarının canlı gösterimleri ve bunların yanında tüm dünyadan gelen uzmanlarla sohbet etme ve diğer kullanıcılarla ağ kurma fırsatları.

Eplan’ın bu yılki Hannover Messe (23-27 Nisan 2018) için belirlediği slogan “Dijital mühendisliğiniz için bağlanırlık”. Bu aynı zamanda bir sonraki sanal fuarın da mottosu: 15 Mayıs tarihinde, 8:00-20:00 saatleri arasında, Eplan ve Cideon katılımcılara mühendislik alanında en yeni gelişmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ortak projeler geliştirmek amacıyla dijital bir platform sunacak. Almanya’nın Monheim şehri merkezli çözüm üreticisi Eplan ile Münih’teki kuruluşu Cideon halihazırdaki endüstri trendlerine tamamen senkronize olmuş durumdalar ve ilk defa Hannover Messe’den başlayıp kendi sanal etkinliklerine entegre edecekleri ortak bir ticaret standı yaratıyorlar. Kullanıcılar ve potansiyel müşteriler, verimli mühendislik üzerine büyüleyici canlı sunumları dinleme, yazılım gösterimleri sırasında yeni işlevleri tanıma ve uzmanlar veya diğer kullanıcılarla sohbetleri sırasında yararları ipuçları edinme şansı bulacaklar. Sanal ticaret fuarı, tüm dünyada olabildiğince çok sayıda zaman dilimine hitap etmek amacıyla tam 12 saat sürecek ve İngilizce olacaktır. Tüm dünyadan Eplan ve Cideon uzmanları online olacak ve pek çok ulusal dilde kişiselleştirilmiş tavsiyelerde bulunacaklar.

Partnerlerle işbirliği ve kullanıcılar arası iletişim

Katılımcıları pek çok başlık hakkında bilgilendirmek adına, Eplan ve Cideon’un Hannover Messe’deki 420 metrekarelik ticaret şovu standı filme alınıp dijital olarak işlenecek. Hannover’e gelemeyen veya daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler 15 Mayıs günü standı bilgisayarlarından, tabletlerinden ya da akıllı telefonlarından 360 derece olarak keşfedebilirler. Canlı demolar ve amfilere gelince, fuarın bu yılki ana odak noktası Eplan Platform’un yeni geliştirilmiş hizmetiyle buluta yönelen bir sonraki versiyonu 2.8 olacak. Eplan Platformunun bileşenleri için geliştirilen yenilikler ve bulut-tabanlı uygulamaların avantajları detaylı olarak incelenecek. Dahası, örneğin Eplan Cogineer, Syngineer ve Eplan Data Portal gibi gelecek odaklı çözümlerle ilgili ziyaretçiler ilginç ürün sunumları bulmayı bekleyebilirler.

Eplan yazılımının yenilikçi kullanım örneklerinin yanı sıra sanal fuar müşterilere ve partnerlere ağ kurma ve iş görüşmeleri gerçekleştirmek için geniş bir alan bırakmaktadır. Fuarın başarısı ise gün gibi ortada: Geçen yıl düzenlenen sanal fuar için, Eplan ve Cideon 70 ülkeden 950 kayıt aldı.

Fuara katılmak isteyenlerin aşağıdaki adreslerden kayıtlarını yapmaları gerekiyor:

www.eplan.de/virtualfair
www.cideon.de/virtualfair