Ana sayfa Industry News/Endüstri Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

PAYLAŞ

Sektör temsilcileri ve profesyonellerini bir araya getirecek olan Avrasya Ambalaj Fuar’ında, ambalaj sektörünün ilk meslek kuruluşu olan Oluklu Mukavva Sanayiciler Derneği (OMÜD) standı ve yayınlarıyla yer alacak. Her yıl düzenli olarak yapılan ve sektörü tek bir çatı altında toplayan Avrasya Ambalaj Fuarı 23-26 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bu yıl 25. kez düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarının destekçileri arasında yer alan Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği de (OMÜD) fuaye 4 salonunda, F4-6 nolu stantta misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

OMÜD fuar boyunca dernek ve sektörün tanıtımını yanı sıra özellikle oluklu mukavvanın; hijyenik yapısı, tek kullanımlık olması, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir özelliği, hafif ve kolay depolanması gibi üstün özeliklerinin tanıtımını yapılacak. Bu bağlamda standında sektöre ışık tutacak zengin yayınlarını da ziyaretçilerle buluşturacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı 23-24-25 Ekim tarihleri arasında saat 10.00-19.00, 26 Ekim de ise 10.00 ve 18.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak. Avrasya Ambalaj Fuarı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için www.packagingfair.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.