Ana sayfa OTOMASYON OKULU PRÜFTECHNIK AKADEMİ’DE YILIN SON EĞİTİM FIRSATLARI

PRÜFTECHNIK AKADEMİ’DE YILIN SON EĞİTİM FIRSATLARI

PAYLAŞ

Prüftechnik Akademi, Aralık ayında gerçekleştireceği eğitimlerle 2018 yılı eğitim programını başarıyla tamamlıyor. “Titreşim Cihazı, Kaplin Ayar Cihazı ve Termal Kamera tekrar eğitimlerinden oluşan üç tekrar eğitimi ücretsiz. Ayrıca Uygulamalı Titreşim Ölçüm ve Analiz Eğitimi de yılın son eğitimleri arasında yer alıyor.

Akademide yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her seviyeye uygun teknik eğitim programları yapılıyor. Uzman kursiyerlerin eğitimler sonunda hassas bakım teknikleri ve bakım felsefelerini kullanarak tesislerde maksimim güvenilirlik ve üretim elde etmesi sağlanıyor. Başarılı bir eğitim yılı geçiren Prüftechnik Akademi’de bu yıl 100’ü aşkın teknik kursiyer Titreşim Analizi, Hizalama, Infrared Termografi, Balans ve Dengeleme ile Güvenilirlik Mühendisliği alanlarındaki eğitimlere katıldı. Eğitim programı sonunda gerçekleştirilen sınavı başarıyla geçen kursiyerler “Prüftechnik Sertifikası” sahibi oldu.

Eğitim Programı Şöyle; 

3 -6 Aralık Uygulamalı Titreşim Ölçüm ve Analiz Eğitimi 

10-12 Aralık Titreşim Cihazı Tekrar Eğitimi – Ücretsiz

13 Aralık Kaplin Ayar Cihazı Tekrar Eğitimi – Ücretsiz

14 Aralık Termal Kamera Tekrar Eğitimi – Ücretsiz

2019 Prüftechnik Akademi Eğitim Programı hazırlanıyor…

2019 Eğitim programının hazırlıklarını sürdüren Prüftechnik Akademi konusunda dünyaca ünlü kuruluşların Türkiye temsilciliğini de yapıyor. Titreşim analizi konusunda eğitim ve sertifikasyon sektörü lideri Mobius Enstitüsü’nün 2014 yılından, Termografi konusunda eğitim ve sertifikasyon sektörü lideri ITC’nin ise 2017 yılından itibaren Türkiye yetkili eğitim partneri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

www.pruftechnikakademi.com