Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Yeni yansıtıcı işaretler, karanlık yerlere güvenlik getirir

Yeni yansıtıcı işaretler, karanlık yerlere güvenlik getirir

PAYLAŞ

Brady Corporation’ın yeni üst düzey yansıtıcı ISO 7010 güvenlik işaretleri, karanlık yerlerde güvenliği büyük ölçüde artırır. İşaretler, el fenerinin veya araç farlarının ışığını iki kat daha fazla yansıtır ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

Üst düzey görünürlük
Brady’nin yansıtıcı işaretleri, retro yansıtıcı prizmatik kaplamaları sayesinde gözü kamaştırmadan ışığı yansıttığı için üst düzey görünürlük sağlar. Genel olarak ışığı standart cam boncuk kaplamalı işaretlerden iki kat daha fazla yansıtır. Bu sayede çalışanlar, bu işaretleri el fenerinin ya da araç farlarının yaydığı ışıklarla karanlıkta ve zorlu hava koşullarında daha iyi görecektir.

Dış mekan kullanımı için idealdir
Yansıtıcı işaretler, dış mekanda alüminyum panellerde kullanılabilir. Panellerde çift bükümlü kenarlar bulunur ve kenarlar keskin değildir. Tüm ISO 7010 güvenlik işaretlerine uyacak şekilde yuvarlak, üçgen ve dikdörtgen şekillerinde kullanılabilir. Ayrıca her panel, optimum dış mekan montajına yönelik farklı uzunluklardaki yuvarlak veya kare direklerle, köşebentlerle veya taban plakalarıyla birlikte sunulur. Brady’nin koruma sağlayan B-7639 UV engelleyici levhası sayesinde tüm işaretlerin dış mekan ömrü harikadır.

Özelleştirin
Tüm yansıtıcı ISO 7010 güvenlik işaretleri Brady fabrikalarında özelleştirilebilir. Her dilde, açıklayıcı bilgiler ile birlikte veya bu bilgiler olmadan sunulabilir. Özel boyutlar 0,9 x 4 metreye kadardır.

Telefon : 0 212 264 02 20 / 264 02 21
emea_request@bradycorp.com