Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Brandefense 2.0, siber güvenlik sektöründe yeni bir sayfa açıyor

Brandefense 2.0, siber güvenlik sektöründe yeni bir sayfa açıyor

PAYLAŞ

Siber güvenlik şirketi Brandefense, kurumsal yapılara sunduğu siber güvenlik çözümleri ile sektörün önde gelen aktörleri arasında yer alıyor. Bugüne kadar kamu ve özel sektördeki müşterilerine yüzlerce kritik vakada destek olan Brandefense, şimdi de Brandefense 2.0 ile sektörde öncü bir rol üstlenmeyi hedefliyor. 

Dijital risk koruma hizmetleri (DRPS), harici saldırı yüzeyi yönetimi (EASM) ve tehdit istihbaratı (TI) çözümleri sunan siber güvenlik şirketi Brandefense, kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışındaki kurum ve kuruluşlara, siber güvenlik çözümleri sunmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde attığı adımlarla sektördeki konumunu daha da güçlendiren Brandefense, uzman teknik ekip tarafından geliştirilen yeni versiyonla, siber güvenlik sektörüne yeni bir perspektif kazandırmayı planlıyor.

Brandefense 2.0 ile siber güvenlik sektöründe yeni bir sayfa açılıyor

Kamudan finansa, enerjiden telekomünikasyona farklı sektörlerdeki sorunlara yenilikçi yaklaşımlar ve çözümler sunan Brandefense, şimdi de Brandefense 2.0 ile hizmet sağlayıcısı olmanın ötesine geçerken, siber güvenlik sektöründe de yeni bir sayfa açıyor. Şirket, Brandefense 2.0 ile marka izleme, yöneticileri koruma, saldırı yüzeyini yönetme, tehdit istihbaratı ve dolandırıcılık önleme hizmetlerine ek olarak tedarik zinciri güvenliği modülünü de müşterileriyle buluşturuyor.

Brandefense’ten yeni adım: Tedarik zinciri güvenliği modülü

Konjonktür itibarıyla tedarik zincirlerinin; üretim, tedarik ve dağıtım açısından birbiriyle doğrudan ilişkili bir dinamiğe sahip olduğu biliniyor. Böylesi bir yapıdaki herhangi bir zayıflık veya güvenlik açığı, kurum ve kuruluşların tüm operasyonlarını olumsuz etkileyebiliyor ve ciddi maddi kayıplara neden olabiliyor.

Yenilikçi teklif, altı önemli kategoriyi kapsıyor  

Brandefense 2.0 tedarik zinciri koruma modülü, uzman ekip tarafından kurum ve kuruluşları siber tehditlerden korumak amacıyla tasarlandı. Yenilikçi teklif, kurum ve kuruluşlara güvenlik ve konfor alanı sağlamak adına her biri gelişmiş kontroller ve puan kartlarıyla donatılmış altı önemli kategoriyi kapsıyor. Geliştirilen teknoloji aracılığıyla tedarik zinciri güvenliğinin çeşitli yönlerine yönelik çözümler sunuluyor.

Tedarik zinciri güvenlik çözümü, her kategori için kapsamlı risk skorlamasının yanı sıra genel bir puan derecelendirmesi sunarak kurum ve kuruluşların güvenlik durumlarını ölçmelerine ve iyileştirme gereken alanlara öncelik vermelerine olanak tanıyor. Kuruluşlar, gerçek zamanlı içgörüler ve proaktif tehdit tespiti sayesinde güvenlik altyapılarını geliştirebiliyor. Bu sayede, tedarik zincirlerinden kaynaklanan olası siber saldırılar en aza indirgenebiliyor.

Diğer bir yandan, siber güvenlik ihtiyaçları dijital dönüşümün hız kazandığı ve birçok ekosistemin çevrimiçi olduğu günümüz dünyasında kurum ve kuruluşlar için her zamankinden daha önemli bir rol oynuyor. Bu doğrultuda, kurum ve kuruluşlara yönelik büyüyen ölçeklenebilir çözümler sunan Brandefense, potansiyel tehditleri gerçek zamanlı olarak aktif bir şekilde tespit ediyor, muhtemel zararları önlüyor ve siber güvenlik alanına reaktif yerine proaktif bir yaklaşım getiriyor. Böylelikle, siber saldırıların henüz operasyon işleyişlerini etkilemeden önlenmesiyle ciddi boyuttaki zararların önüne geçiliyor. 

“Brandefense 2.0, siber tehditlerin değişen dünyasına uyum sağlıyor” 

Brandefense 2.0 hakkındaki düşüncelerini paylaşan Brandefense CEO’su Hakan Uzun, Sürekli olarak ileri teknolojileri ve güvenlik trendlerini takip etmekle birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla araştırma ve geliştirmeye odaklanan alanında uzman ekibimizin çalışmalarıyla Brandefense 2.0’ı geliştirdik. Müşterilerimize Brandefense 2.0 ile siber güvenlik alanında bir adım öne çıkma fırsatı sunuyoruz. Biz, gelişmiş güvenlik önlemlerimiz ve proaktif yaklaşımımız sayesinde siber tehditlerin hızla değişen doğasına daha iyi uyum sağlarken; müşterilerimizin verilerini, itibarlarını ve iş sürekliliğini koruma konusunda destek oluyoruz. Önümüzdeki süreçte de, Brandefense ile kurumların dijital dünyadaki güvenlik ihtiyaçlarına çözümler sunmaya ve onların yanında büyümeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

www.brandefense.io