PAYLAŞ

Bürkert’in su kalitesini ölçen modüler Çevrimiçi Analiz Sistemi artık kompakt bir saha ünitesi olarak da mevcut. Parametreler dijital arayüzler üzerinden değerlendirilen verilerle ayarlanabilir ve ölçülebilir.

Suyun kalitesini ölçmek birçok sektörde önemlidir. Deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde, su tesislerinde, gıda ve ilaç endüstrisinde veya su dağıtım şebekelerinde, kalite her zaman kontrol edilmeli, belgelendirilmeli ve arızalar derhal tespit edilmelidir. Bürkert Fluid Control Systems, kanıtlanmış modüler Online Analiz Sistemini (Tip 8905) daha da geliştirdi.

Saha ünitesi, güç besleyen altı adete kadar sensör küpü ile donatılabilir ve proses kontrol sistemi ile tam iletişimi garanti eder. PH, klor / klor dioksit, iletkenlik, redoks potansiyeli (ORP) ve bulanıklık gibi gerekli parametreler işlemdeki çeşitli noktalarda kaydedilebilir. EDIP (Verimli Cihaz Entegrasyon Platformu) ve grafiksel programlama f (x) kullanılarak, çeşitli sensör küplerinin tüm parametreleri uyarlanabilir ve bireysel uyarı mesajları üretilebilir. Bürkert ayrıca özelleştirilmiş sistem kurulumunu da destekliyor.

www.burkert.com.tr