Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Emerson Beklenen Satın Alımı Tamamladığını Duyurdu

Emerson Beklenen Satın Alımı Tamamladığını Duyurdu

PAYLAŞ

Emerson, General Electric’in Akıllı Platformlar(Intelligent Platforms) biriminin satın alım sürecinin tamamladığını açıkladı. Bu satın alma ile Emerson makine kontrolü ve dağıtık uygulamalardaki hizmetlerini genişletecek.

Akıllı Platformlar, akıllı santraller için bulut bağlantılı kontrolörler ve cihazlar portföyü ile Emerson’un endüstri lideri Plantweb ™ dijital ekosistemini güçlü bir şekilde tamamlayacak. Emerson, bu genişleme ile proses ve dağıtık endüstrilerin yanı sıra metaller ve madencilik, yaşam bilimleri, yiyecek ve içecek ve ambalaj gibi hibrit pazarlarda fırsatları artıracak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Emerson Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı David N. Farr şunları söyledi: “GE’nin Akıllı Platformlar birimini eklemek, Emerson’u otomasyon alanında daha da güçlü bir oyuncu haline getiriyor ve süreç, hibrit ve dağıtık pazarlardaki ihtiyaçlara cevap verme yeteneklerimizi artırıyor. Müşterilerimize daha iyi çözümler sunmak için süreç kontrol uzmanlığımızı tamamlayan ayrı ve makine kontrol yetenekleri sunan küresel otomasyon teknolojileri portföyümüzde önemli bir yatırım.”

GE Intelligent Platforms‘un dünya genelinde 650 çalışanı bulunuyor ve şirket 2017 yılında 210 milyon dolar ciro elde etmişti.