Ana sayfa Hot topıcs/Güncel EMF Motor ile Verimli İşletmeler

EMF Motor ile Verimli İşletmeler

PAYLAŞ

EMF Motor endüstriyel firmalara patentli motor fiziği teknolojisi ile yüksek performanslı, çok kutuplu redüktör gerektirmeyen, düşük devirli ve yüksek torklu motorlar sunuyor. Birbirinden farklı sektörlerde üst düzey performans gerektiren uygulamalar için ideal olan EMF Motor müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ve sektörel çözümler sunuyor.

Patentli Sabit Mıknatıs Teknolojisi sayesinde yüksek performans ve enerji tasarrufu sağlayan EMF Motor SQM Tork motoru düşük hızda, yüksek verimlilik sağlıyor.

EMF MOTOR ENERJİ KAYIPLARINI ÖNLÜYOR

EMF Motor, endüstriyel firmaların elektrik faturalarını düşürmek ve fabrikaların üretimdeki enerji verimliliğini sağlaması için kendi geliştirdiği ürünlerle firmalara yüzde 35’lik tasarruflar sunuyor.

Geliştirdikleri kaliteli ürünlerle, sundukları hizmetler ve avantajlar konusunda hizmet veren EMF Motor, sektöre ve kullanım alanına göre yapılacak doğru motor seçiminin, enerji kayıplarını düşürdüğüne dikkat çekiyor.

ENERJİ KAYIPLARI EN ÇOK ASANSÖR SEKTÖRÜNDE YAŞANIYOR

Enerji kaybı, en çok asansör sektöründe gerçekleşiyor. Bu sektöre özel hazırlanan rapora göre 300 adet eski tip motor kullanan asansörler EMF Motor ile değiştirildiği zaman, bu değişimin yüzde 75 oranında tasarruf sağladığı görülüyor. Yüzde 75’lik bir tasarruf ile 300 MW güce sahip bir santral boşa çıkabiliyor. Bu da hem verimliliği artırıyor hem de enerji maliyetlerini azaltıyor.