Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Emniyette Yeni Bir Boyut İçin Yeni Aktüatör

Emniyette Yeni Bir Boyut İçin Yeni Aktüatör

PAYLAŞ

RFEID uydu alıcı-verici teknolojisi sayesinde, Pilz’in PSENcode kodlanmış emniyet anahtarları, maksimum manipülasyon korumasını en az yer ihtiyacıyla bir arada sunuyor. Kurulum yüksekliğinin önemli bir faktör olduğu, kritik alan uygulamaları için yeni bir özellik: PSENcode düşük profilli aktüatör yalnızca 3 mm yüksekliğindedir ve şu anda dünyanın en düşük profilli aktüatörüdür.

PSENcode düşük profilli aktüatör, PSENcode güvenlik anahtarlarının kompakt veya ince tasarımını tamamlar ve bunlarla birlikte kullanılabilir. Son derece düşük yüksekliği nedeniyle, alanın kritik öneme sahip olduğu uygulamalar için son derece uygundur. Aktüatör tasarımında bir çubuk veya vida bulunur ve bu nedenle pleksiglas üzerinde kullanılabilir. Tabana bakılmaksızın 6 mm’lik güvenli bir anahtarlama mesafesi de başka bir avantajdır. Çok yönlü kurulumu sayesinde, kullanıcılar makine tasarımında son derece özgür davranabilir.

Kodlanmış emniyet anahtarları, EN ISO 13489-1 PL e’ye veya EN/IEC 6206 SIL CL 3’e kadar güvenli izleme sağlar. Bu durumda PSENcode, sensör tarafından güvenli bir şekilde ayırt edilebilen üç konuma kadar güvenli izleme yapar. Entegre değerlendirme ve değerlendirme cihazındaki emniyetli girişlerin sayısındaki azalma, kodlanmış emniyet anahtarı PSENcode’u ekonomik bir çözüm haline getirir.

Pilz Emniyet Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri

Telefon: 0 216 577 5550
E-posta: info@pilz.com.tr