PAYLAŞ

Akıllı Üretimdeki gereksinimler, Endüstriyel Bilgisayarı da geliştiriyor.

IPC4, ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler’in marka tescilli markasıdır ve birçok endüstriye güvenilir, gömülü ve akıllı endüstriyel bilgi işlem çözümleri sunan önde gelen bir endüstriyel PC ürünlerini sağlar. Endüstriyel bilgisayarlar, üretim makine ve ekipmanlarının izlenmesi ve kontrol edilmesi, üretim süreçleri ve veri parametrelerinin kontrol edilmesi yanı sıra farklı arayüzler ve protokollerle veri akışlarının dönüştürülmesinde önemli bir rol oynar.

Bilgisayar, iletişim ve ağ teknolojisinin hızlı gelişimiyle birlikte endüstriyel internet ortaya çıktı ve endüstriyel bilgisayar endüstrisi önemli bir dönüşüm yaşadı. Odak, sadece tek bir donanım ürünü sağlamaktan ziyade endüstriyel bilgisayarlar temelinde genel çözümler sunmaya kaydı.

Ayrıca, yapay zekanın çağında, IPC4 müşterileri artık yalnızca standart bir üründen ötel, özel ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş çözümler istiyorlar. Endüstriyel bilgisayar uygulamalarındaki bilgi güvenliği de, sistem giderek açılırken ve endüstriyel bilgisayarların ağ ortamındaki çeşitlilik ve karmaşıklık birçok güvenlik sorunu getirirken üreticilerin ciddi bir endişe kaynağı haline gelmiştir.

IPC4, endüstriyel bilgisayar teknolojisindeki yeni trendleri öngörerek müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunmayı hedeflemektedir. Özelleştirme bir trend haline geldi ve daha fazla endüstriyel bilgisayar üreticisi müşterilerinin ihtiyaçlarına önem vermeye başladı. IPC4, müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap eden endüstriye özgü endüstriyel bilgi işlem çözümlerine odaklanırken, aynı zamanda daha fazla dikkat gösteriyor.

IPC4 gömülü box pc’si, endüstriyel bir denetleyici olarak endüstriyel ortamda güvenilir bir şekilde çalışan sağlam bir endüstriyel bilgisayardır. Gömülü box IPC, fonksiyon, güvenilirlik, maliyet, hacim ve güç tüketimi gibi sıkı gereksinimleri karşılamak için tasarlanmıştır. Düşük güçlü işlemci, çevre birimleri donanımı, işletim sistemi ve sistem kontrolü, izleme, yönetim vb. fonksiyonların gerçekleştirilmesinde kullanılan kullanıcı uygulama programından oluşur. Embedded box IPC son derece uyumludur, kompakt tasarıma sahiptir, yüksek güvenilirlik ve ultra düşük güç fanlı tasarıma sahiptir.

Sonuç olarak, teknolojinin ilerlemesi ve pazarın ve kullanıcıların olgunlaşmasıyla birlikte, endüstriyel bilgisayar pazarı yeni gelişim trendleri sunmaktadır. IPC4, hızla evrimleşen endüstriyel ortama hitap eden endüstriyel bilgi işlem çözümleri sunan öncü bir konumda kalmaktadır.

Endüstriyel bilgisayarlar ile ilgili daha fazla bilgi için;

https://www.icc.com.tr/Home/EndustriyelPC

info@icc.com.tr