Ana sayfa OTOMASYON OKULU EPLAN Sanal Fuarı 28-29 Nisan Tarihlerinde

EPLAN Sanal Fuarı 28-29 Nisan Tarihlerinde

PAYLAŞ
EPLAN Yazılım & Servis Müdürü Haluk Menderes

EPLAN Sanal Fuarı, bu yıl dijital kapılarını altıncı kez, ilk defa ise üst üste 2 günlük program ile açıyor. Ziyaretçiler, profesyonel mühendislik ve entegre uçtan uca süreçleri kapsayan pek çok başlık ile karşılaşabilecekler. C-seviyesinde yöneticiler için canlı konuşmalar, müşteri iyi uygulamaları ve yeni iş ortağı alanı katılımcılara olumlu ilham kaynakları sunuyor. Konu ve ülke bazlı web yayınları ile EPLAN Platformunda yer alan yeni çözümlere ilişkin yazılım gösterimleri bir sonraki gelişmelere dair teşvikler ve perspektif sunuyor.

“Geçmiş yıllardaki başarımızın ardından, farklı zaman dilimlerini de kapsamak adına EPLAN Sanal Fuarını 2 günlük bir süreye yaydık,” diyor EPLAN Yazılım & Servis Müdürü Haluk Menderes. Böyle olmasının sebebi basit: işlenecek daha fazla konu var ve ziyaretçilerin ilgisi yüksek. 2020 yılında 70’den fazla ülkede yüzde 20’den fazla ziyaretçi artışıyla, bu büyük etkinliğin önemi ortada.

Yönetim ve kullanıcılar: herkes için doğru program
Endüstriyel otomasyon ekosistemi, endüstriyel panel yapımında bulunma potansiyeli ve gidiş-dönüş mühendisliği konusu üzerine yönetim düzeyinde birinci sınıf liderlik görüşmeleri, çok yönlü konferans programı boyunca ele alınan birçok temadan sadece birkaçı. Bu yıl bu temalar, otomotiv, enerji, bina otomasyonu, denizcilik ve proses endüstrisi disiplinleri de dahil olmak üzere endüstri yönetimi için yeni canlı konuşmalarla destekleniyor.

Her gün yazılım konularında altı farklı canlı sunum yapılacak olup, uzmanlar EPLAN Platform yenilikleri hakkında pratik bilgiler sunacak. EPLAN ePulse’un bir parçası olarak yeni bulut hizmetlerinin fırsatlarının da yer alacağı programda ek olarak kontrol kabini ve şalt sistemi mühendisliğinde bulunabilecek verimlilik potansiyeline de değinilecek. Son olarak, katılımcıların birbirleriyle (sanal olarak) yarışabilecekleri çeşitli çevrimiçi oyunlarla ve kazananların EPLAN Platformuna yönelik üç çevrimiçi güncelleme eğitimi ile ödüllendirileceği fuarın eğlenceli geçeceği de şüphesiz.

Ortaklar bu sefer kendi alanlarını elde ediyorlar
EPLAN Partner Network’e katılan tüm şirketlere kendi “yerlerinde” katılma imkanı sunan yeni oluşturulmuş bir topluluk alanı sunuluyor. Bu alan Sanal Fuar içerisinde küçük bir ticaret fuarı olarak düzenlendi. Zira çok sayıda ağ oluşturma fırsatı, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin katılmasının bir başka nedeni Bu sefer 1: 1 görüntülü sohbet içeren canlı sohbet, ilgilenen herkese sanal bir alanda ulusal sınırlar arasında konuşma ve fikir alışverişinde bulunma şansı sunuyor.

Fuara ücretsiz olarak aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.
https://www.EPLAN-software.com/virtual-fair/