Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Güç Yönetimi Şirketi Eaton, ETUK Kongresi’nde Yeni Nesil Çözümlerini Sundu

Güç Yönetimi Şirketi Eaton, ETUK Kongresi’nde Yeni Nesil Çözümlerini Sundu

PAYLAŞ

Güç yönetimi şirketi Eaton, VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nde Acil Aydınlatma, Adaptif Tahliye Sistemleri, Endüstri 4.0’a hazır easyE4 Kontrol Röleleri ve Dijital Kompakt Şalterlerini tanıttı.

Eaton standında gerçekleştirilen Adaptif Tahliye Sistemleri Sanal Aktivite sayesinde katılımcılar, sanal gerçeklik gözlüğü ve kollarını kullanarak, simülasyon programında acil bir durum esnasında adaptif tahliye yönlendirme armatürlerini takip ederek binadan nasıl güvenli bir şekilde toplanma alanına çıkabileceklerini deneyimleme şansına sahip oldular.

Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, “Ticari binalara yönelik adaptif tahliye sistemlerimiz ile herhangi bir acil durum halinde, insanları acil durumun kaynaklandığı noktadan uzaklaştıracak şekilde senaryo oluşturarak acil durum yönlendirme armatürlerindeki yön işaretlerini bu senaryoya göre adapte ederek güvenli tahliyeyi sağlayabiliyoruz.” dedi. Özcan ayrıca Eaton’un Yeni Nesil Kontrol Rölesi easyE4’e de değinerek, ”Yeni nesil akıllı kontrol röleleri esnekliği sağlayıp, nesnelerin internetini (IoT) destekleyecek. easyE4 özellikle makine üretimlerinde, bina tesisatlarında çok sayıda uygulama olanağı sunuyor.” dedi.

Kongre boyunca düzenlenen sempozyumlarda Eaton konuşmacıları ile yer aldı. Binalarda Elektrik Tesisatı Sempozyumunda yer alan Eaton Ürün Müdürü Barış Akdoğan, AFDD Ark Hatası Algılama Cihazları ile ilgili sunumunu gerçekleştirdi.

“Her Durumda Kesintisiz Enerji”

Kongrede IV. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu’nda konuşan EMEA Teknoloji Müdürü Janne Paananen her durumda kesintisiz enerji sağlayan yenilikçi ürünlerine konuşmasından yer verdi.