Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Kollmorgen, orta ve ağır yıkama uygulamalarının taleplerini karşılamak için AKMA servo motorunu...

Kollmorgen, orta ve ağır yıkama uygulamalarının taleplerini karşılamak için AKMA servo motorunu tanıttı

PAYLAŞ

Kollmorgen, AKM™ servo motor portföyünü dayanıklılık, temizlenebilirlik ve çok yönlülük sunan yeni bir yüksek performanslı servo motor ile genişletiyor.

Yüksek performanslı hareket kontrol sistemlerinde küresel bir lider olan Kollmorgen, dayanıklılık, temizlenebilirlik ve çok yönlülük için özel olarak üretilen AKMA servo motorunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Motor, makine tasarımcılarına orta ila ağır yıkama uygulamalarında paslanmaz çeliğe karşı uygun maliyetli hijyenik bir seçenek sunmak için sertleştirilmiş anodize alüminyum yüzey kullanır.

AKMA motorun hafif tasarımı, kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır ve yüksek tork yoğunluğu, makine üreticilerine daha küçük bir alanda daha fazla performans sunar. Motor, yiyecek ve içecek işleme ile farmasötik ve tıbbi paketleme operasyonlarındaki hassas hareket uygulamaları için idealdir. AKMA’nın IP69k derecesi, ıslak ve zorlu ortamlarda bile yüksek performans sunmasını sağlayarak anten kaide sistemleri için izleme ve konumlandırma gibi kritik uygulamaları destekler.

Anodize alüminyum yüzey, geniş bir pH aralığında kimyasallara karşı güçlü bir direnç sunar. motorun daha pürüzsüz ve sertleştirilmiş yüzeyi çizilmeye karşı daha dayanıklı olduğundan ve boyalı bir motor gibi pul pul dökülmeyeceğinden gıda hattının üzerinde kullanılabilir . AKMA’nın paslanmaz çelik şaftı işlevsel güvenlik gereksinimlerini karşılarken, “tek parça” yuvarlak gövde yapısı su birikintisini ve su girişini önlemek için flanş ile gövde arasında bir conta ihtiyacını ortadan kaldırır. AKMA motor ayrıca daha yüksek OEE ve motor dayanıklılığı için iç ve dış basıncı eşitlemek üzere havalandırmalı bir tasarıma sahiptir.

Kollmorgen Mühendislik Başkan Yardımcısı Ross McMillan şunları söyledi; “Paslanmaz çelik yüzeylerin gerekli olmadığı yıkama ortamlarında uygun fiyatlı bir motor seçeneği arayan mühendislere AKMA servo motorları sunmaktan heyecan duyuyoruz. Artık performans ile değeri dengelemek ve ihtiyacınız olmayabilecek bir yüzey kalitesi için fazla harcama yapmaktan kaçınmak mümkün.”

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin https://www.kollmorgen.com/en-us/products/motors/servo/akma