Ana sayfa Hot topıcs/Güncel KROHNE 100. Kuruluş Yılını Kutluyor

KROHNE 100. Kuruluş Yılını Kutluyor

PAYLAŞ

Ölçüm teknolojileri alanında öncü şirketlerden Krohne, düzenlediği online basın toplantısı ile 100. Yıl kutlamalarını duyurdu.

7 Haziran’da “KROHNE Insights” adlı dijital fuarın başlangıcı, yıl dönümünün başlangıcını işaret ediyor.

Yıldönümü, “YARATICILIK RUHU” ana mesajıyla, şirketin ölçüm teknolojisinin ötesine geçen yönlerini vurguluyor. Toplantıda bir açıklama yapan KROHNE Grubu İcra Kurulu Başkanı Dr. Attila Michael Bilgic; “KROHNE, çok katmanlı bir değer birleşimidir. Amacımız, ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle katma değer sunmaktır. Bunu ancak çeşitli sektörlerden müşterilerimizin isteklerini ve uygulamalarını bilerek veya hatta önceden tahmin ederek başarabiliriz. Bunları karşılamak, teknik yenilik ve organizasyonel gelişimi eşit derecede yönlendiren ve KROHNE’nin öncü başarılar elde etmesine yardımcı olmaya devam eden yaratıcı fikirler gerektirir” şeklinde konuştu.

Yıldönümü “KROHNE Insights” ın başlamasıyla başlıyor: dijital fuar, video mesajların yanı sıra canlı sunumlar içeren sektöre özel sergi odaları biçiminde trendlere ve endüstri konularına genel bir bakış sunuyor. Aynı zamanda ziyaretçiler, 100 yıllık KROHNE showroom’unda şirketin “ruhu” ve yıldönümü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı buluyor. “KROHNE Insights” dünya çapında ve 7 Haziran’dan itibaren 12 dilde insights.krohne.com (https://insights.krohne.com/) adresinden erişilebilir olacak. “KROHNE Insights” ın açılışına paralel olarak KROHNE, yıldönümü web sitesi krohne.com/100years (https://krohne.com/100years) ile de yayına girecek. KROHNE, müşterileri, ortakları ve çalışanları aynı şekilde davet edecek ve dahil edecektir.