PAYLAŞ

Movicon.NExT 4.0, endüstri 4.0 için vazgeçilmez olan Windows / Linux HMI projeleri, SCADA süpervizörleri ve MES çözümleri için en yenilikçi ve esnek teknolojileri sunan yeni endüstriyel yazılım platformudur.

Progea Ar-Ge ve Test & Validasyon departmanlarının yeni Movicon.NExT 4.0 platformunu yayınlama konusundaki bir yıllık taahhüdünün ardından çalışmalar sona eriyor!

Yoğun ve önemli çalışmaları, Çalışma Alanı kullanıcı arayüzünün tamamen yeniden tasarlanmasına, tüm platformun geliştirilmesine ve daha fazla kullanıcı dostu olmasını sağlamaya odaklandı. Piyasadaki en yenilikçi SCADA / HMI / MES teknolojisinin gelişim yolu, Movicon.NExT ile çalışan geliştirme sürelerini azaltmaya yardımcı olmak için temel endişesi sezgisel ve hızlı performans gösteren araçlara sahip olan geliştirici kullanıcılarından alınan geri bildirimlere yanıt vererek ilerlemeye devam ediyor.

Buna ek olarak, 4.0 sürümünde bulunan Movicon Web HMI’nin tanıtımı, daha az uzman kullanıcının aynı tasarım ortamını kullanarak küçük HMI uygulamaları oluşturmasına izin vermek için tasarım ortamının basitleştirilmesi de yeni özellikler arasındadır.

Dinamik İnovasyon.

SCADA, HMI, MES yazılımının gelişimi

İlk bakışta hiçbir şey değişmemiş gibi görünse de yeni platform aslında tamamen yeniden tasarlandı. Deneyen kullanıcılar, sayısız değişiklikle karşılaştı ve daha doğal, sezgisel, basit ve kullanımı anında bulduklarını belirttiler. Ayrıca, sahada günlük olarak faaliyet gösteren ve Progea Sistem Entegratörlerinin önemli ekosisteminde rol oynayan şirketlerin tüm beklentilerini aştığını tespit ettiler.

Çalışma alanının yeni tasarım mühendisliği, kaynakların ve yapılandırmalarının kullanımını geliştirerek daha iyi organize oldu ve sezgisel bağlam menülerine daha fazla alan sağlamak için şeritler kaldırılarak birçok farklı yönünü dikkate aldı. İçe aktarma, parametreleştirme, sunucu kaynaklarıyla senkronizasyon, fonksiyonel pencereler, seçim menüleri, akıllı özellikler, stiller, sihirbazlar, veri organizasyonu tasarımın daha sezgisel hale getirildi. Ayrıca, performanslar genel olarak iletişim sürücülerinin ve temel sınıflarının yapısının, özellikle stres altındayken ve büyük verileri kullanırken iletişim performanslarında önemli bir gelişme sağlamak için tamamen gözden geçirildiği noktaya kadar geliştirilmiştir.

Ayrıca önceki sürümlerle tamamen uyumludur ve geri bildirimleriyle ürünümüzü geliştirmemize yardımcı olanları seçen ve yardımcı olanlara teşekkür etmek için yeni sürüme yükseltme ücretsizdir.