Ana sayfa new products/Yeni Ürünler MTS Sensors imalatı GBS Serisi Temposonics

MTS Sensors imalatı GBS Serisi Temposonics

PAYLAŞ

SSI interface arayüzü güçlü sinyal gücü ile endüstriyel ortamlarda güvenli şekilde kullanılmaktadır. GBS Serisi Temposonics® pozisyon sensörleri SSI arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile özel ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiştir. Sensör örneğin gaz ve buhar tirbünlerinde 100°C sıcaklık ortamında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

SSI interface arayüzlü GBS Serisi magnetostrictive pozisyon sensörleri geleneksel çıkış özelliği ile 5 µm kadar ölçüm yapmaktadır. Sensör senkron veya asenkron ölçüm modu, ölçüm yönü, sensör çıkış kodu, data uzunluğu gibi özellikler Programlama yazılımı ile kullanıcı ayarlayabilmektedir.

Rod tipi sensörleri yalnızca programlamak için el program ünitesi, kabin program ünitesi, USB portu üzerinden veya Bluetooth üzerinde kablosuz olarak bilgisayar ile yapılandırma yapılabilmektedir. Bu özelliği ile devreye alma ve bakımı kolaydır. Sensör elektroniği basınca dayanıklı düz ve kompakt gövdeye sahip kılıf içindedir. Bu özelliği ile çok daha kısıtlı yerlerde montaj kolaylığı sağlar. Türbin uygulamalarında deneyimlerin gösterdiği gibi çok az yerde birçok elektronik modül kullanılmaktadır. GBS Serisi sensörler yüksek koruma ve performansı ile büyük avantaj sağlamaktadır.

GBS Serisi Temposonics® pozisyon sensörleri 25mm ile 3.250mm arası ölçüm uzunluğunda kullanılabilmektedir. Kablo çıkışlı sensörler IP68 koruma sınıfındadır. Konnektör çıkışlı sensörlerin koruma sınıfı IP67’dir.

GBS Serisi magnetostrictive pozisyon sensörlerinde seçim esnekliği kısaca şunlardır. Analog veya SSI çıkış özelliği seçilebilir. Sensör elektroniği Bluetooth ile kablosuz programlanabilir. 100°C çalışma sıcaklığında güvenilir ve doğru pozisyon bilgisi verir. Mükemmel fiyat/performans oranı vardır.