Ana sayfa new products/Yeni Ürünler myNORD Müşteri Portalı: Optimum tahrik çözümlerine giden kısa yol

myNORD Müşteri Portalı: Optimum tahrik çözümlerine giden kısa yol

PAYLAŞ

Verimli, şeffaf ve 7/24 ulaşılabilir – myNORD müşteri portalı www.mynord.com ile müşteriler, standart NORD DRIVESYSTEMS portföyünden (redüktörler, motorlar, sürüş elektroniği) sürücü çözümlerini çevrimiçi olarak yapılandırabilir ve sipariş edebilir. 

Müşteriler adım adım sipariş sürecinde yönlendirilir. Çok çeşitli arama ve sıralama işlevleri (örneğin, motor gücü, çıkış hızı, çıkış torku), optimum tahrik teknolojisinin seçimini kolaylaştırır. Olasılık kontrolü sayesinde, myNORD müşteri portalındaki ürün yapılandırıcısı yalnızca önceden girilmiş olan gereksinimlere uyan seçenekleri gösterir. Yapılandırma özelliklerinin açıklamaları bilgi sembolleri ile görüntülenebilir. ATEX dişli motorların çevrimiçi konfigürasyonu ve uygunluk kontrolü de mümkündür. Merkezi olmayan sürücü teknolojisi veya kontrol panosu invertörlerini yapılandırma seçeneği de vardır.

Çevrimiçi sürücü çözümlerini yapılandırın ve sipariş edin

Tüm konfigürasyon adımları tek bir ekranda gerçekleştirilir. Seçilmiş olan özelliklerin yanı sıra girilen tüm özellikler, ekranın sağ tarafındaki bir kutuda net bir şekilde gösterilir ve daima görüntülenir. Ek olarak, yapılandırılmış tahrik çözümleri için 3B modeller, anahat çizimleri ve boyutlandırılmış çizimler üretilebilir. Ayrıca, müşteriler basitçe oluşturulmuş CAD verilerini indirebilir ve doğrudan CAD programlarına entegre edebilirler. Yapılandırma sırasında bile, tüm alım fiyatları görünür durumdadır ve tamamlandığında bir teklif çağrılabilir ve sipariş süreci tetiklenebilir.

Tüm siparişler, projeler ve belgeler daima görüntülenir

Mevcut ve tamamlanmış tüm siparişler, sipariş takip aracında açıkça listelenmiştir ve kolayca filtrelenebilir ve sıralanabilir. Sipariş ve teslimat durumu her zaman gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Ek olarak, kayıtlı müşteriler yapılandırmalarını kaydetme ve bunları çeşitli amaçlar için kullanma seçeneğine sahiptir. Diğer şeylerin yanı sıra, myNORD bilinen varyasyondan yeni varyantların hızlı bir şekilde belirlenmesini sağlar.

Belge merkezinde, belirli bir sipariş için ürün belgeleri çok çeşitli dillerde indirilebilir. Belgeler işletim ve bakım el kitaplarını veya yedek parça listelerini içerir. Belgeler indirilebilir ve kolayca link olarak iletilebilir.

Takım işlevi, şirket içindeki sürücü teknolojisi ile ilgili tüm meslektaşların – sadece yapılandırmalara değil aynı zamanda mevcut diğer tüm verilere – ortak erişimi sağlar.

myNORD: Basit. Kullanışlı. Hızlı.

Hızlı ve basit yapılandırma, kullanıcı dostu bir arayüz ve sezgisel menüler, tüm ilgili belgelere genel bir bakış, erişim ve teslimatların gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde izlenmesi ve anında tekliflerin oluşturulması – myNORD müşteri portalı müşterilerinde doğru olanı bulabilirsiniz. Neredeyse tek bir tıklama ile sürücü çözümü. myNORD 7/24 mevcuttur ve NORD ile işbirliği için kişisel bir platformdur.