PAYLAŞ

40 yılı aşkın tecrübeye sahip, enerjinin insana ve çevreye zarar vermeden, en verimli şekilde ve kesintisiz olarak kullanıma olanak sağlayan ürünleri tasarlayan, geliştiren ve üreten İnform, yeni nesil yüksek performanslı Piller Dinamik UPS’ler ile kullanıcısına yüksek verimlilik ve güvenilirlik sağlıyor.

Piller’in en yeni nesil UBV serisi Dinamik UPS’i gelişmiş kendi kendine hata bulma özelliği ile UB-V’nin birden fazla işletim ve tahmini bakım parametresini gerçek zamanlı olarak izlemesine olanak tanır. Bu tür kaynakları kullanarak üniteler, yıllık bakım zamanlarında herhangi bir kesintiye ihtiyaç duymadan belirli kurulumlarda yüksek güvenilirlikle çalışmaya devam eder. Bu özellik, çok yüksek bir işletim güvenilirliği ile birleştiğinde, UPS’in online kullanılabilirliğini önemli ölçüde arttırır ve UPS’e ömür boyu sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürür. UB-V serisi Dinamik UPS, kapladığı alan maliyetini azaltmasının yanısıra; kullanım kolaylığı, düşük işletim maliyeti ve yüksek güvenilirlik sunar.

Endüstriyel ortamlarda kullanıma uygun, tamamıyla yenilenmiş elektronik platformu ile  PillerLINK™adı verilen benzersiz gerçek zamanlı Ethernet iletişim protokolünü kulllanan müşterilerimiz; bir UPS’ten beklenen her şeyi tek bir ünitede elde etmiş olacaktır. Alman mühendisliği ve üretimi olan UB-V serisi Dinamik UPS’ler; kullanıcısının sistemleri milyonlarca saat güvenilirlik alanı (yüksek MTBF), yüksek verimlilik (%98 seviyelerinde) ve yüksek performans ile buluşturarak sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlıyor.

Daha fazla bilgi için www.inform.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.