Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Pınar Mühendislik Yeni Web Sitesi ile Karşınızda

Pınar Mühendislik Yeni Web Sitesi ile Karşınızda

PAYLAŞ

23üncü yaşını kutlayan Pınar Mühendislik’in tüm cihazlardan ve tarayıcılardan en iyi şekilde görüntülenecek şekilde tasarlanan yeni web sitesi yayına girdi. Firmanın zengin ürün gamını, kurumsal bilgilerini, ürünlere ait detaylı bilgileri bulabileceğiniz yeni web site; site içi detaylı arama, kolay erişim menüleri ile de ziyaretçilere kolaylık sağlıyor.

Pınar Mühendislik, 1994 yılında konvensiyonel ve NC takım tezgahlarının Siemens® CNC, PLC ve SERVO sistemlerini kullanarak, revizyonlarının yapıldığı bir mühendislik ofisi olarak kuruldu. Firma bu gün alanında lider çok uluslu firmaların, Türkiye’de çözüm ortaklığını yapmaktadır. Pınar Mühendislik, Siemens® PLC çözüm ortağı olarak, makine ve sistem otomasyonu yazılımı ve projelendirmesi de yapmaktadır. Aynı zamanda PLC, CNC ve SERVO sistemlerinin donanım ve yedek parça satışı yapılıyor.

Yetkili bayiisi olduğu Murrelektronik® ve Murrplastik® ürünlerin direkt satışı ile makine üreticilerinin ihtiyaç duyduğu malzemeleri temin ediyor.

Firma, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann®’ın Türkiye temsilciliğini de yapıyor. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs® firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.

2011’den itibaren yine konusunda uzman AMO® firmasının lineer ve rotary ölçüm sistemlerinin satışını yapıyor.

Ayrıca, deneyimli mühendis kadrosu ile satış ve proje uygulamalarında teknik destek ve firmalara özel eğitim veriyor.

www.pinarmuhendislik.com.tr