Ana sayfa new products/Yeni Ürünler PS+KAPASİTİF DOKUNMATİK EKRANLI BASINÇ SENSÖRLERİ

PS+KAPASİTİF DOKUNMATİK EKRANLI BASINÇ SENSÖRLERİ

PAYLAŞ

İF Tasarım Ödülünü kazanan PS + Serisinin basınç sensörleri, Turck’un yeni sıvı sensör platformunun ilk cihazlarıdır.

Turck’un sağlam PS + Serisi, akışkan sensörü teknolojisinde bir nesil değişikliği temsil ediyor

Hannover Messe’de Turck, PS + Serisinin yeni basınç sensörlerinin satışını başlatıyor. Müşterilerimizin  sezgisel kullanımla güvenilir ölçüm sağlayan modüler bir akışkan sensör serisinin ilk ürünleridir. iF Design Award’ı henüz piyasaya girmeden kazanmış durumdadır.

PS + basınç sensörleri özellikle kolayca devreye alınabilir. Sensör kafasının 340 ° ‘lik bir dönüşte döndürülmesi mümkündür. Sensör bağlandıktan sonra, kontrol cihazının veya bus modülünün, PNP veya NPN, akım veya voltaj sinyali gerektirip gerektirmediğini otomatik olarak kaydeder. IO-Link sistemlerine entegrasyon için bir uyumluluk modu da sağlanmıştır. Kapasitif dokunmatik ekranlı ve iki renkli ekrana sahip operatör arayüzü, ayarların düz metin olarak hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar (Turck veya VDMA standardına uygun olarak) ve kilitleme işlemi istenmeyen çalışmanın önüne geçer.

Hermetik olarak sızdırmaz tuş takımı, kir ve sıvılara karşı daha fazla direnç sağlar, böylece sensörler IP6K7K, IP6K7 ve IP6K9K’ya karşı ISO koruma gereksinimlerini karşılar. PS + Serisi, 600 bar’a kadar olan basınç aralıkları için tasarlanmıştır ve kanıtlanmış seramik ölçüm hücreleri (PS310) ve ayrıca metal ölçüm hücreleri (PS510) ile kullanılabilir. İkinci cihazlar, nominal basıncın yedi katına kadar bir aşırı basınç direncine sahiptir. Sensörler isteğe bağlı olarak tepe basınç sınırlayıcılarla donatılabilir.

Turck, yıl boyunca yeni akışkan sensör portföyüne sıcaklık ve akım ölçümü ekleyecek. Tüm sensörler aynı platforma dayandığından, çok benzer bir görünüm ve çalışma prensibi ile gelecekler.

www.turck.com.tr