Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Red Lion Controls, Crimson® 3.1 Gelişmiş Özelliklerini Duyuruyor

Red Lion Controls, Crimson® 3.1 Gelişmiş Özelliklerini Duyuruyor

PAYLAŞ

Endüstriyel otomasyon iletişimi, izlemesi ve kontrolünde küresel uzman olan Red Lion Controls, SQL sorgularının dinamik filtrelendirilmesi ve ödüllü yazılımın Almanca versiyonunun yayınlanması dahil, Crimson® geliştirme ortamına yaptığı güncellemeleri duyuruyor.

Crimson tabanlı ürünlerin küresel kullanımındaki artış, Crimson ürününün, IIoT için olan taahhüdün yerine getirilmesinde anahtar bir rol oynama becerisinin kanıtı durumundadır. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Satışları İkinci Başkanı Kevin Good, “Crimson ürününü, Endüstri 4.0 girişimlerine güç vermek için kullanan Almanca konuşan müşterielrimize yerelleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunmaktan memnunuz”, diyor.

Veri istihbaratının daha uygun hale getirilmesi çabasının bir ürünü olarak, Crimson ürününün en son versiyonu, SQL sorgularındaki ifadeleri filtreleme becerisine sahip. Bu, operatörlere, dinamik arama kirterlerine dayanan SQL veritabanından alt veri kümesi çekme imkanı tanıyor. Bu yeni özellik, üretim ya da operasyonlarda sorun gidermede önemli olan, doğru verilere erişerek yanıt süresini kısaltmayı gerçekleştirmesiyle, daha yüksek etkinlik ve işlem kontrolü düzeylerini beraberinde getirebilir.

Red Lion Controls Otomasyon Ürünleri Müdürü Jeff Thornton, “Bu, operatörün, işlem iyileştirme kararlarını gerçek zamanlı olarak alma becerisini öenmli ölçüde geliştirebilir,” diyor.

Crimson 3.1 ürününü bugün indirmek için, www.redlion.net/crimson-31 adresini ziyaret edin.

Red Lion Teknik Notunu görüntülemek ve yeni dinamik filtereleme işlevselliğinin kullanılmasının ne kadar basit olduğunu görmek için burayı tıklatın.